Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Poduszka i moduł Passat, mogę odłączyć od fotela kierowcy?

22 Maj 2009 12:10 9220 19
  • Poziom 12  
    Witam! Mam zamiar dostac sie do modułu komfortu w passacie i moje pytanie jest następujace: Czy mogę odłaczyc poduszki powietrzne od fotela kierowc bez zadnych komplikacji??Oczywiscie nie chodzi mi o bład komputera,bo mam Vaga zeby go skasowac. A musze sie dostać do modułu,bo prawdopodobnie został zalany i nie dzila mi oswietlenie wnętrza.Czy moze macie inny pomysł na ta usterke??
  • Pomocny post
    Poziom 42  
    Nie musisz wcale odkręcać fotel, aby dostać się do modułu
  • Pomocny post
    Poziom 30  
    Na wyłączonym zapłonie wyciągaj fotel i podnoś dywan,dosłownie 20 minut roboty.
  • Użytkownik usunął konto  
  • Poziom 43  
    autoas napisał:
    40cm.

Mlotek z trzonkiem,nie bedzie sie bujal
  • Poziom 42  
    Nie śmiałem się przyznać,.... ale jesteśmy jedną wielką rodziną :)
  • Poziom 12  
    A czy on nie jest przykrecony jakos??Mozna go poprostu wyciagnac??

Dodano po 2 [minuty]:

Maximuskrk napisał:
    A czy on nie jest przykrecony jakos??Mozna go poprostu wyciagnac??
    Aha i czy myslicie ,ze to to??
  • Poziom 12  
    Raczej wykluczam,bo nic nie dziala. Na daszkach przeciw słonecznych tez nie ma
    :/
  • Poziom 12  
    elektrit napisał:
    Zgnita wiązka do modułu, kabel czerwony z zółtym pasmem.
    U mnie czerwony z czarnym. Czy te wszystkie kabelki maja byc złaczone razem?? bo wszytskie 8 maja te same kolory!Poduszka i moduł Passat, mogę odłączyć od fotela kierowcy?
  • Pomocny post
    Użytkownik usunął konto  
  • Poziom 12  
    Naszczescie nie bylo wiecej. Dzieki za podpowiedzi,bo tak to mozna nazwać.Wszystko dziala jak nalezy.Pozdrawiam
  • Poziom 28  
    a czerwono niebieski ale nie było by komunikacji :D
  • Poziom 12  
    powycieralem je z zielonego nalotu i sa całe.Przepatrzylem dokladnie i zaizolwałem cały kabel i mam nadzieje,ze bedzie na wieki:P POZDRAWIAM
  • Poziom 2  
    witam, mam taki sam problem ale kiedy łacze wszystkie kable z jednym do mod zapala mi się światło w podsufice i wszystko by grało ale robi sie jakieś ala spęcie i brzęczy cały moduł podpowie ktoś???
  • Poziom 43  
    Rozbierz całą wiązkę poszarp przewodami "na zerwanie" i zajrzyj do modułu czy nie pływa w środku.
  • Poziom 2  
    wszystko już jest ok tzn. za słabo ,,masowało" i dla tego brzęczał moduł. Ale okazało się teraz, że szyby z prawej strony się otwierają ALE tylko przy otwartych drzwiach kierowcy a z prawej strony szyby w ogóle się nie otwierają tzn w drzwiach od kierowcy po wciśnięciu otw/zamk szyby słychać pykanie i na tym koniec. sprawdzałem podświetlenie w drzwiach od kierowcy bo i od tego nie raz się potrafi szyba nie otwierać dziwne to wszystko ale nie mam już pojęcia co robić ...