Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Europejski lider sprzedaży techniki i elektroniki.
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Montaz nowej cenralki do "starego" alarmu SEO Sym

tkzw 22 Maj 2009 22:00 1316 4
  • #1 22 Maj 2009 22:00
    tkzw
    Poziom 2  

Witam!!
    Kupiłem niedawno Golfa który ma zamontowany alarm SEO Symphony (przynajmniej tak twierdził właściciel przekazując mi instrukcje i dowod zakupu i montazu) niestety nie dosałem żadnego pilota (podobno zaginęły podczas uzytkowania) Są pomontowane czujki, siłowniki syrena itp. Wszystko działa pika, mryga tylko nie ma pilotów:( i teraz moje pytanie:

Czy mogę kupić jakąś XYZ centralne i podłączyć pod nią czujki siłowniki i syrene z tego poprzedniego alarmu, (szkoda ich bo sprawne)?? Wykonają mi to w warsztacie czy u elektryka? a może nie ma za dużo roboty z tym?

Nie zalezy mi na super ochronie czy markowym sprzęcie- po prostu skoro są tam te czujki i siłowniki to chciał bym je wykorzystać

z góry przepraszam jeżeli dubluje temat!!

Pozdrawiam serdecznie
    tomek

• #2 22 Maj 2009 22:32
    carrier
    Specjalista - Alarmy Samochodowe

Dokup 2 piloty seo i zaprogramuj je (opis programowania znajdziesz na forum), piloty seo symphony są kompatybilne z tymi od dolphina czy concerto. Alarm masz super niezawodny i godny polecenia (nawet nie myśl o jakiejś badziewnej imitacji alarmu z allegro).

• #3 22 Maj 2009 23:02
    tkzw
    Poziom 2  

no ok, moze i jest super hiper ale tak nawiązując do mojego pytania.. da sie czy nie? Bo powiem ci szczerze ze i tak chodiz mi tylko (no dobra.. przedewszystkim o otwieranie/zamykanie centralnego zamka bez kluczyka:))

• #5 23 Maj 2009 19:32
    van claude jean damme
    Poziom 16  

tkzw napisał:
    no ok, moze i jest super hiper ale tak nawiązując do mojego pytania.. da sie czy nie?

Gdybyś skupił się na czytaniu tego co napisali inni:
    carrier napisał:
    Dokup 2 piloty seo i zaprogramuj je (opis programowania znajdziesz na forum), piloty seo symphony są kompatybilne z tymi od dolphina czy concerto.

to mógłbyś już kliknąć carrierowi POMÓGŁ, a pan moderator też kliknałby sobie na kłódeczkę.

TME logo Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
TME Logo