Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

VW Passat 1.6 czujnik fazy wałka rozrządu

23 Maj 2009 00:36 4108 5
  • Poziom 19  
    Witam wszystkich. Mam problem z autkiem j.w Jest to 2002 rok passat 1.6 benzyna 8v. komputer pokazuje mi czujnik fazy wałka rozrządu. czujnik zamontowałem fabrycznie nowy oryginalny vw. masa i napięcie 4,8V sa podawane na czujnik. dioda pokazuje ze sygnał z czujnika wychodzi. i dochodzi do centrali. wiązka kabli sprawdzona. silnik pracuje w miarę równo. Błąd da sie wykasować na zgaszonym silniku ale w momencie odpalania wraca, i po jakimś czasie zapala sie lampka od silnika na desce rozdzielczej i mnie oślepia:(. Z góry dziękuje za wszelkie informacje,aluzje i porady.
    Darmowe szkolenie: Ethernet w przemyśle dziś i jutro. Zarejestruj się za darmo.
  • Poziom 15  
    Fazy rozrządu sprawdzone ?
  • Pomocny post
    Poziom 39  
    Sprawdź ustawienie rozrządu.
  • Poziom 22  
    Podaj dokładne dane tego silnika.
  • Poziom 19  
    Nie moge na tą chwile podać kodu silnika bo auto odjechało co do ustawienia samego rozrządu nie jestem pewien ale dowiedziałem sie ze jakiś czas temu urwał się napinacz paska lkinowego i jakieś tam cześci tego paska dostały sie pod pokrywe rozrządu ja tego nie robiłem wiec nie wiem jak to jest na 100%. Ale to bedzie nastepny krok jak auto wroci do mnie w przyszlym tygodniu. dzieki za pomoc
  • Poziom 19  
    dzieki za pomoc. Okazało sie ze był przestawiony rozrząd o 1 ząbek. wszystko jest oki.