Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

klucz licencyjny - nawigacja lark 43.1

23 Maj 2009 17:30 22926 5
  • Poziom 2  
    witam !!!mam problem z lark 35.5 kupiłem go niedawno w sklepie i z papierów to posiadam tylko kartę gwarancyjną i instrukcję navigo a nie mogę znaleźć w tych dokumentach klucza licencyjnego??:cry:
  • Poziom 23  
    Klucz licencyjny najprawdopodobnj znajduje się w info mapy zainstalowane w twoim Larku.
  • Poziom 2  
    dzięki za odpowiedź słyszałem że na karcie gwarancyjnej powinna być jeszcze nalepka homologacyjna na której powinien być zamieszczony ten klucz :|

Dodano po 18 [minuty]:

Niestety przeszukałem Larka i nie ma nic nie ma w ogóle zakładki dot. informacji mapy, a jest zainstalowana mapa Copernicus :cry:
  • Poziom 20  
    Numer seryjny aplikacji oraz klucz kontrolny (przeważnie oznaczany symbolami RH200610) - dostępny jest w oknie Opcje/Opcje Programu/O Programie.

http://navigo.pl/wsparcie/pomoc
  • Poziom 1  
    Klucz znajduje się na 23 stronie instrukcji
  • Poziom 9  
    Sam niedawno przechodziłem przez to i u mnie w urządzeniu Lark FreeBird 43.3 aby znaleźć ten klucz licencyjny należy uruchomić Program nawigacyjny LarkMap w urządzeniu, następnie wejść w ustawienia, później na dole raz strzałeczką w prawo i wybrać u góry LarMap Info. Wtedy wybieramy wersja oprogramowania i w trzeciej linii jest napisany klucz.