Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

TomTom Go 730 - problem z softem

Bob Budowlaniec 23 Maj 2009 20:59 1443 0
    Bob Budowlaniec
    Poziom 10  
    Witam wszystkich. Mam jak mi się wydaje sporawy problem z moją nawigacja TomTom Go 730. Mianowicie chodzi i to że w dniu dzisiejszym chcąc udać się na wycieczkę swoim samochodem musiałem skorzystać z nawigacji. Odpaliłem ją wprowadziłem adres i zgasiłem na chwilkę. Po kilkunastu minutach zabrałem nawigacje i poszedłem z nią do samochodu,odpaliłem i ku mojemu zdziwieniu ukazał się dziwny ekran który widziałem po raz pierwszy a mianowicie obrazek pokazujący wysuwającą się kartę z nawigacji przekreśloną czerwonym krzyżem. Z tego co wyczytałem coś się stało z oprogramowaniem w nim zainstalowanym a mianowicie zostało ono usunięte albo coś się stało z dyskiem twardym w nawigacji bo gdy podłączam nawigacje do komputera, komputer ja tak jakby widział ale nie mogę nic z tym dyskiem zrobić,mam tu na myśli formatowanie itp. Czy myślicie że dysk uległ awarii czy jest może jakaś rada na to wszystko. Ogólnie nie martwię się tą nawigacja aż tak bardzo bo jest jeszcze na gwarancji więc jak coś to ją oddam do serwisu.Za wszelakie podpowiedzi z góry dziękuje.