Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Reduktor BRC Tecno wymienić na inny! Pilne..

23 Maj 2009 22:55 1913 3
 • Poziom 12  
  Witam
  W VW Golf 3 1.8 mono wtrysk jest instalacja LPG z reduktorem BRC TECNO 70kW. chciałbym wymienić reduktor na inny (lepszy) gdyż zaczęło palić więcej gazu a kręcą śrubą wolnych obrotów w reduktorze nic sie nie zmienia.

  Jaki DOBRY reduktor polecacie? no i czy dam radę sam wymienić i wyregulować czy trzeba jechać do gazowca??...
 • Poziom 28  
  jedz do kogos kto sie na tym zna
 • Poziom 17  
  Jest wiele typów reduktorów ale Twój opis sytuacji wskazuje na szukanie przyczyny po omacku. Osobiście uważam, że kręcenie śrubami regulacyjnymi bez znajomości jaki efekt mogę uzyskać nie daje podstaw do wyciągania wniosków, że jest to na pewno wina reduktora. Dopiero podłączając do analizatora spalin można ocenić jakie warunki nie są spełnione i co należy wykonać by uzyskać optymalne spalanie co w efekcie da optymalne zużycie gazu. Jednostkowo wzrostem zużycia gazu może być jego jakość. (Wierzcie mi, że to też może być powód wzrostu zużycia)
 • Poziom 17  
  Ten reduktor jest jednym z lepszycz na rynku.Tam są dwie regulacje.Jedna na imbus4 a druga na pokrętło.Te regulacje służą do biegu jałowego i dość niewiele wpływają na zużycie gazu(chyba,że samochód nie jeżdzi,tylko sobie pyrka i słuchasz radia)