Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Europejski lider sprzedaży techniki i elektroniki.
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

TV LCD bądź CRT do 26 cali

@@@benq@@@ 23 Maj 2009 22:56 1454 3
  • #1 23 Maj 2009 22:56
    @@@benq@@@
    Poziom 16  

Witam, tak jak napisałem w temacie poszukuję telewizora dla rodziców w wielkości maksymalnie 26 cali gdyż większego nie chcą a po drugie szkoda kasy ;)
    Osobiście oglądałem już bardzo wiele LCD-ków i szczerze mówiąc wg mnie najładniejszą jakość obrazu widziałem na Philipsach. Nie mogę podać konkretnych modeli gdyż nie zapisywałem wtedy. No a teraz ciężko jest dostać coś z tej firmy w takim rozmiarze.
    Dodam jeszcze że nie interesuje mnie MPEG-4 gdyż będzie tam podłączony Polsat Cyfrowy.

Szczerze mówiąc osobiście to wolałbym kupić jakiegoś CRT-ka. ZE względu na krótką żywotność TV LCD. Obecny telewizor rodziców ma już ponad 15 lat, jednak czeka do naprawa i moim zdaniem nie opłaca mi się ona. Jeśli CRT to jaki model?

Pozdrawiam.

• #2 24 Maj 2009 09:51
    pasc
    Poziom 19  

Witam !

...jeśli "szkoda kasy" to wogóle nie kupuj nowego tylko napraw stary
    ...hmm...myślę sobie LCD to technologia o krótkim żywocie?!...wierz mi takich żywotnych TV jak ten piętnastoletni "dziadek" nie kupisz czy to będzie LCD, CRT czy co tam jeszcze chcesz :D
    ...26" w panoramie to będzie na wysokość cosik tak ok 20 cali (format 4:3) albo jeszcze mniej, a więc wg mnie malo...może warto zastanowić się nad 32"

popatrz na monitory (tak tak) monitory Samsunga z serii T240HD lub T260HD (mimo że monitor, ale ma wbudowany tuner) - naprawdę nieźle toto działa...

pozdro :D

pasc

• #3 24 Maj 2009 11:43
    chryscio
    Poziom 15  

W Polsce kupuje się telewizory jak w stanach samochody. Nie wypada kupić coś małego. A nie każdy pragnie powiesić u siebie coś wielkości "bitwy pod grunwaldem"

Z "małych" telewizorów zaproponuję Sharp LC 26D44EBK. Sam posiadam taki i jestem zadowolony. Więcej info:
    http://www.kuptv.pl/produkt-663.html

Pozdrawiam

• #4 24 Maj 2009 21:48
    @@@benq@@@
    Poziom 16  

Również myślałem nad tymi samsungami z tunerem ale trochę drogie są. To samo się tyczy tego Sharpa 26D44EBK, ze względu na to iż za niewiele więcej widziałem w euro już model 32 calowy.
    Problem jednak polega na tym iż tv będzie oglądany z odległości około 2 - 2,5 metra.

TME logo Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
TME Logo