Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Problem z telefonem Sony Ericsson w300i po zalaniu.

foreverstrangeme 23 Maj 2009 23:06 1071 4
  • #1 23 Maj 2009 23:06
    foreverstrangeme
    Poziom 9  

Witam serdecznie!

Posiadam telefon Sony Ericsson o modelu w300i, od jakiegoś czasu męczę się z nim, bo nie ważne kiedy dostanie się na klawiaturę chociaż kapka wody przestaje ona w pełni działać, ostatnio szedłem w deszczu i musiałem sprawdzić godzinę i znowu się tak wydarzyło, od tamtego czasu nie działa mi większość klawiszy, może macie jakiś pomysł jak to naprawić? Podpowiem, że na ogół suszyłem całą część płyty głównej od strony klawiatury i problem znikał, ostatnio jakiś znajomy elektronik mi powiedział, że przez takie coś mogę przepalić styki na płycie, czy to prawda? W miarę możliwości proszę o udzielenie kompetentnej i jeżeli to możliwe pomocnej odpowiedzi

Z góry dzięki:)

0 4
  • #2 24 Maj 2009 18:44
    arem
    Poziom 39  

Kompetentna odpowiedż - odwiedź serwis z telefonami komórkowymi, chyba że sam wiesz jak to zrobić.

0
  • #3 24 Maj 2009 19:16
    rafalx165
    Poziom 14  

Zalezy czym suszysz. I zamiast suszyć to szczoteczka do zębów spisytusik 100% i szorowanko i suszymy suszareczka do błysku w domowych warunkach.

0
  • #4 25 Maj 2009 18:10
    Chris_W
    Poziom 37  

Pod folią z blaszkami switchów jest pewnie korozja - trzeba to jakoś wyczyścić. Serwis to najlepsze wyjście.

0
  • #5 25 Maj 2009 18:25
    mat666666
    Poziom 12  

Ja robiłem tak zdejmowałem folie i czyściłem blaszki spirytusem do blasku zaklejałem folie ponownie i jak nówka ale jeśli nie znasz się na tym nie masz sprzętu odnieś do serwisu i oni ci to zrobią i problem z głowy

0