Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Philips match line III 32pw9763\32 brak fonii

dj_bovorta 24 Maj 2009 10:23 2152 2
  • #1 24 Maj 2009 10:23
    dj_bovorta
    Poziom 13  

Witam
    Przywiozłem tv z Niemiec Philips match line III 32PW9763/32 , tv w ogólnie ładnym stanie ma piękny 32" obraz ogólny stan oceniam jako bardzo dobry.Mam z nim jednak problem dokładnie z fonią.Po włączeniu tv obraz ok zmieniłem język z niemieckiego na angielski grzebałem w ustawieniach dźwięku , ustawiałem różne tryby dolby itp. dopiero po podłączeniu głośnika w wyjście z tyłu ( ma 4 wyjścia na głośniki 4x21W) poszedł dźwięk ale tylko na tym głośniku który podpiąłem.Sprawdzałem też na satelicie tuner cyfrowy ale też nie poszedł dźwięk z wbudowanych głośników.Panowie jakieś pomysły ?

Edit: Przy przełączaniu programów chwile słychać szum w podłączonym głośniku pod wyjście z tyłu, jest też włącznik od załącz wyłącz głośników w obudowie jak dam załącz to słychać tylko lekki szum w nich a podczas wciskania guzika w głośnikach słychać pyknięcie jakby dostawały napięcia

0 2
  • #2 24 Maj 2009 11:01
    pfl200
    Poziom 19  

Witam chassis to MD2.22EAA.

0
  • #3 24 Maj 2009 11:06
    dj_bovorta
    Poziom 13  

Witam
    na obudowie z tyłu pisze S5MD2.25 AA

I jeszcze jedno jak jest nawet w stanie czuwania to po włączeniu głośników wbudowanych słychać szum z nich a w głośniku centralnym na dole obudowy cały czas szumi taki szub elektroniczny zmienny jakby fale radiowe przestrajać.

0