Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

tuner nie pozwala wysłać pliku pod ten adres (pioneer 1430)

24 Maj 2009 13:46 2128 9
  • Poziom 10  
    Nie moge wgrać softu ani listy kanałów tuner nie pozwala wysłać pliku pod ten adres. Orginalny soft też nie moge wgrac? Zawsze wszystko robiłem zgodnie z instrukcją zamieszczona na stronie laki,wszystko było ok,proszę o pomoc.
  • Poziom 13  
    Myślę że napewno Ci pomogę,problem tkwi w modyfikowanym sofcie.W załączniku masz paczke do swojego 1430 I wszystko powinno Ci Smigać.
    W razie problemów słuę pomocą!
    W pliku znajduje sie:

MediasatConnect_v2.9.8
    MediasatEditorStudio2.6
    Pionero v4.0 (FINAL)
    1430_lista_2x1_r-r.rcu
    1430_OFM_06102008.rcu
    EMU Keys.bin
    Czytajto.txt
    Załączniki:
  • Poziom 10  
    Nadal to sam komunikat dekoder nie pozwala wysłać pliku pod ten adres.
  • Poziom 28  
    Kabel LPT dobry,podłączone oba kable, w biosie odpowiednio ustawiony port LPT, zainstaluj userport.W programie pioniero v4 ustaw 1430 i Adres 7FE00000
  • Poziom 10  
    Kabel LPT jest dobry, oba kable są podłączone w biosie tez jest dobrze, zainstalowałem userport, chodziaż wczesniej i bez tego mi chodziło.W programie pioniero v4 mam ustawione na 1430 i Adres 7FE00000. Dalej ten sam komunikat!!! Może coś z tunerem nie tak ? tylko co? Jedyne co zrobilem jeszcze przed tą aktualizacja to wyszukalem programy automatycznie, nie wgrywalem gotowej listy!
  • Poziom 13  
    Napewno masz Pionka 1430? anie inny? sprawdz to.
    Zresetuj "k6003" do masy /w1430/ Poleci cała lista i ustawienia.
  • Warunkowo odblokowany
    Też bym sprawdził czy napewno 1430?
    A strona Lakiego i Forum DVHK nic nie pomogły?
  • Poziom 29  
    Jeśli kabel ok i na pewno 1430 oraz userport dodany zobacz na innym komputerze jeśli to samo to sprawdził bym napięcia z przetwornicy być może tu tkwi problem
  • Poziom 10  
    Na innym komputerze też sprawdzałem i to samo. Już pare razy zmieniałem oprogramowanie, soft i wszystko bylo ok.