Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Pioneer DEH P6000R

10 Maj 2004 13:13 3567 10
  • Poziom 12  
    Witam
    Szukam instrucjii zmiany podswietlenia z zielonego na pomarańczowe w Pionierze DEH P6000R - nie posiadam instrukcji i nie wiem jak to zrobic. Wiem, że da się zmienić podswietlenie z poziomu menu, ale ja nie wiem jak????
  • Poziom 12  
    Ma może ktoś instrukcję do tego radyjka???
  • Poziom 12  
    Sorry,
    ale nie mogę nic znaleść na temat zmiany koloru podswietlenia.
    Jeśli ktoś wie co i jak w tym radiu to proszę o odpowiedz (może być na GG).
  • Spec od car audio
    Masz wejście w menu a tam jest ILL:GREEN lub AMBER.
  • Poziom 20  
    A żeby wejść w te menu musisz na wyłączonym radiu przytrzymać przycisk FUNC.przełanczasz poszczególne funkcje w menu naciskająć tak samo klawisz FUNC a zmieniasz ustawienia strzałkami.Po zmianie ustawień wyłanczasz radio i załanczasz już normalnie i to wszystko.
  • Poziom 22  
    zmieni ci się tylko podświetlenie klawiszy
  • Specjalista od sprzętów RTV
    Miałem kiedyś to radyjko i napewno da się zmienić kolor podświetlania klawiszy i wyświetlacza.Nie pamiętam czy klawisz FUNC ma się świecić czy nie,ale musisz ILL przytrzymać ok 3 sek.Oczywiście radio musi być włączone.
  • Spec od car audio
    Tu nie ma ILL ;). Patrz model DEH-P6000R a nie KEH (bo tam był ILL). Klawisz FUNCT jest z prawej strony u góry.
  • Poziom 11  
    A może ktoś wie jak zmienić kolor przycisków w deh p-945? Wiem że można ale nie wiem jak :( Udało mi się tylko wyłączyć podświetlenie po włączeniu świateł, a tego niestety nie.Dzięki za podpowiedź.
    Pozdrawiam
  • Specjalista od sprzętów RTV
    djlj24 napisał:
    Tu nie ma ILL ;). Patrz model DEH-P6000R a nie KEH (bo tam był ILL). Klawisz FUNCT jest z prawej strony u góry.

No fakt - czeski błąd, sorry!!!