Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

HP L1005 otwarte drzwiczki w XP-w drukarce zamknięte

szefxxx 24 Maj 2009 23:06 1324 0
  • #1 24 Maj 2009 23:06
    szefxxx
    Poziom 20  

Witam serdecznie,

jestem nowy na tym forum więc witam się serdecznie ze Wszystkimi użytkownikami Forum Elektroda:)
    Mam problem z drukarką laserowa HP L 1005.Mam ją od nowości i jeszcze nie zmieniałem w niej tonera.Jak włączam drukarkę pali się zielona dioda gotowości ale drukarka nie "rozgrzewa się" tylko wydaje charakterystyczny "klik"(jak by nie była włożona kaseta z tonerem-jest włożona).Wszystko się zaczęło od zacięcia się papieru gdy zostały wciągnięte 3 kartki naraz(wyciągnąłem je ręcznie,nie ruszałem kasety z tonerem).Gdy odciągnąłem osłonę bębna na kasecie tonera to znajduje się na niej nie wydrukowany tekst z zaciętej kartki.W XP pojawia się monit iż drzwiczki drukarki są otwarte ale one są przecież zamknięte...Myślałem iż to coś ze stykiem który sygnalizuje stan drukarek ale jest poprawnie dociskany przez bolec pokrywy drukarki.Przejrzałem parę postów o drukarkach na tym forum z podobnym problemem ale nie znalazłem żadnego rozwiązania( w jednym z postów było o blokowaniu układu optycznego związanego z laserem i pokrywą czy jakoś tak;) ani podobnych komponentów omówionych w postach.Mam nadzieje iż to nie pusty toner bo muszę na rano wydrukować magisterkę,chociaż w instrukcji pisało iż można załączonym do drukarki wydrukować ok 700 stron a ja wydrukowałem góra 140.
    Byłbym wdzięczny bardzo za pomoc;)

1 0