Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Ploter HP 350C (C4700A) - przesuwa kolory wzgledem siebie

10 Maj 2004 13:56 1950 7
  • Poziom 15  
    Ploter drukuje ale przesowa kolory wzgledem siebie., np przy wydruku testu plotera kolor niebieski jest przesuniety o 2 cm w prawo wgledem zoltego, czerwony o 2 cm wzgledem niebieskiego, itd... Wydruk jest jednak rowny nie rozmazany wiec nie jest to sprawa kalibracji, ani uszkodzonego paska poruszajacego karetke (cariage belt). Probowalem tez wyciagnac dostawiany ram, nie dalo to zadnego efektu. Czy mozna w tym ploterze zresetowac ustawienie do fabrycznych ? Dodam jeszcze ze przy wydruku z plotera strony na ktorej mozna pozaznaczac ustawienia plotera (setup) wszystko jest wydrukowane w porzadku. hq

zmieniłem temat, proszę czytelniej opisywać problem w temacie
    kosmita
    [3.12.2020, webinar] Zagadnienia pomiarowe w nowoczesnej inżynierii materiałowej. Zarejestruj się
  • Poziom 24  
    mam serwisówkę do tego plotera , jak byś potrzebował to daj znać na prywatną
  • Poziom 15  
    Dzieki serwisowce od GRZEBANA udalo sie naprawic powyzszy ploter. Zresetowalem wszystkie ustawienia w eeromie i wydruk jest poprawny.
    Jeszcze raz dziekuje. hq
  • Użytkownik usunął konto  
  • Poziom 10  
    Podpinam się do tematu.

Mam podobny problem. Kolory są przesunięte względem siebie, a dokładnie to żółty o jakieś 2,5cm.
    Poza tym czy może ktoś mi powiedzieć, gdzie można kupić taśmę łączącą karetkę? Oryginalna kosztuje zaporowo dużo. Wydaje mi się, że tego typu taśmy można kupować na metry - występują przecież w wielu urządzeniach.
    Proszę o pomoc.

p.s. do Gość - mam schemat serwisowy
  • Specjalista - kserokopiarki
    taśma oryginał to jakieś 350-400 zł
  • Poziom 9  
    Oryginałów już chyba nawet nie ma w sprzedaży, a zamienników nie spotkałem. Chyba, że znacie jakiegoś dostawcę, który ma jeszcze części do tych ploterów?

pozdrawiam
  • Specjalista - kserokopiarki
    są oryginały i są zamienniki