Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

KP500 - wpisanie kodu

25 Maj 2009 13:57 6985 12
  • Poziom 16  
    Witam
    Mam problem z wpisaniem kodu do unlocka w tym fonie.

Sczytałem kod do locka furiousem, odpalam fona z kartą w jakiej ma simlocka, po wpisaniu 2945#*71001# pokazuje mi się menu:
    1 unlock u sim
    a na dole key i ok, klikam na key pokazuje się okienko, po kliknięciu w okienko wyskakuje klawiatura i wpisuję na niej kod wygenerowany i ok a tu nic, ok sobie mrugnie i zero zmian, mogę tak walić 100 razy w ok i bez reakcji, może coś źle robię? co jest nie tak?
  • Poziom 22  
    Musisz wlozyc karte na ktora telefon ma loka i wpisac ten kod jak wejdzie to telefon bedzie bez simloka
    :).
    Pozdr.
  • Poziom 16  
    no ma w plusie i kartę plusa wkładam
  • Poziom 31  
    zrob rest ustwien fabrycznych jak nie proboj na innym sofcie. O ile wiem wszystkie boxy do lg unlockuja ten model w ten sposob czyli przez odczyt kodow wiec nic wiecej nie zrobisz. Mozesz jeszcze poprobowac z nvm
  • Poziom 16  
    fg nie ma możliwości fasha tego modelu
  • VIP Zasłużony dla elektroda
    A FG ile kodow ci wygenerowal ??
    sprobuj wpisac inne bo mi micro box generuje 5 kodow z tego co sie orientuje
  • R.I.P. Zasłużony dla elektroda
    archi3 napisał:
    zrob rest ustwien fabrycznych jak nie proboj na innym sofcie. O ile wiem wszystkie boxy do lg unlockuja ten model w ten sposob czyli przez odczyt kodow wiec nic wiecej nie zrobisz. Mozesz jeszcze poprobowac z nvm

Nie masz racji, Rocker Legiji i Vygis mają direct unlock.
  • Poziom 16  
    jeden kod

Press power on !
    Starting communication ...
    Platform: S-Gold3 ...
    Preloader sent ....
    Loader sent ....

CODE: 89265970
    Power on phone with original sim.
    Type 2945#*71001# and enter code.
    Done !
    Time needed - 00:00:15

wszystko robię zgodnie z instrukcją i lipa, brak mi już pomysłów
  • Warunkowo odblokowany
    zablokowany licznik, musisz direct zrobic, lub moze flash pomoze.
  • Poziom 10  
    Miałem 2 takie sztuki które nie akceptowały
    Po sprawdzeniu okazało się że pokazuje że simlock zdjęty, a napewno wcześniej były w plusie
    wniosek: pokazuje że kod nieprawidłowy ale i tak simlocka ściąga(oczywiście jeśli NCK jest wlaściwy)
  • Poziom 16  
    ale mi nic nie pokazuje, nawet że błędny, nie chce ukończyć procedury
  • Poziom 16  
    simlock zszedł, ale nie powiem wam jak bo sam nie wiem, kodu nadal nie przyjmowało ale lock ustąpił w końcu
  • Poziom 28  
    Dla potomnych,widze ze temat jeszcze nie zamkniety, więc dodam,że akurat też miałęm identyczny przypadek jak -tooomek2- i fakt faktem- trzeba w takiej sytuacji sprawdzac po paru próbach wkładając karte innego operatora- blokada schodzi ,dziwne,ale to przeciez tylko LG..:D