Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Wieża Panasonic SA-AK47 błąd F61

25 Maj 2009 17:55 2520 1
  • Poziom 1  
    Witam, opiszę cały przebieg... Mam tą wieżę całą kompletną, poza nią posiadam także wieżę innego producenta, jest to Aiwa SX-NSZ302, chciałem zobaczyć jak głośniki z tej wieży działają w SA-AK47, głośniki z obu wież mają tą samą impedancję 6Ohm to pomyślałem że nic się nie stanie ale jednak... W tej SA-AK47 są osobno wtyki do tonów niskich i wysokich, na przemian kombinowałem tak by niskie tony grały albo z Aiwy albo z Panasonica, z wysokimi tonami też kombinowałem, podpinałem raz jedne, raz drugie tak by efekt był jakiś odczuwalny, okazało się że na darmo to robiłem bo i tak efekt był gorszy... Więc SA-AK47 odłożyłem. Pomyślałem że na tarasie by się jedna z nich przydała to wziałem tą SA i zacząłem podpinać wszystko, działało ale nie do końca, wysokie tony grały bez problemu a niskie w ogóle, wyłączyłem z gniazdka i zdjąłem pokrywę żeby rzucić okiem; stwierdziłem że sam nic nie zdziałam to z powrotem tą pokrywę przykręciłem, podpinam wszystko na nowo i mi wyskakiwać zaczynało na wyświetlaczu "F61", od czego to mogłoby być? To się pojawiło od zdjęcia pokrywy, tylko. Po ponownym założeniu błąd się pokazał, nie wiem co zrobić... Nie wiem jak sprawdzić co jest uszkodzone, czy ktoś może mi podpowiedzieć co to jest za przyczyna? Całe forum przeglądnąłem to była mowa o zimnych lutach, końcówkach mocy etc ale nie było takiego przypadku jak mój więc założyłem temat osobny, pomocy...
  • VIP Zasłużony dla elektroda