Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

schemat rozrządu do Chrysler Grand Voager 2,5 CRD

25 Maj 2009 22:59 15072 19
  • Poziom 9  
    Witam mam na warsztacie chryslera Voager 2,5 CDR 2001r i szczelił pasek rozrządu mam już wszystko poskładane głowica jak nowa sprawdzona, i mam problem z ustawiemiem rozrzadu koła na wałkach są bez klina..,potrzebuje jakieś schematy rysunki ustawienia blokady sobie juz prawie zrobiłem..pozdrawiam
  • Poziom 39  
    Jakie masz te blokady. Jak je zrobiłeś skoro nie znasz ustawienia przecież tam wszystko opiera się na blokadach.
  • Poziom 9  
    Sory zle napisalem chodziło mi o to ze podejzewam jak wygladają i mają być ale niewiem co dalej zabardzo a masz moze jakis schemacik rysunki nawet zdjęcie blokad to jakoś bede kombinował..bo na czuja to ja tam nic nie zdziałam
  • Poziom 39  
    Napisz co podejrzewasz. chcę wiedzieć czy cokolwiek kumasz czy tylko ci się wydaje. Jeżeli totalnie nic nie wiesz to szkoda mojego czasu na tłumaczenie od podstaw. Napisz gdzie jesteś w Opolu. Jutro jadę do Kłodzka może coś się wykluje.
  • Poziom 20  
    Ty tam nic nie zdziałasz "mam na warsztacie jakiś schemacik"hhhhhhaaaaa

Dodano po 1 [minuty]:

daj sobie spokój trans-serwis
  • Poziom 9  
    nic nie podejżewam poprostu musze złożyć rozrząd od podstaw i niemam sprzety ani rysunków gdzie są znaki,a wopolu i okolicach też niema. a pasek szczelił dlatego ze ktoś napinacz przykręcił na chelikole do aluminiowej pokrywy i poprostu to nie wytrzymalo ale z tym sobie poradziłem juz.teraz musze zablokować i złożyć rozrząd i autko będzie sprawne

Dodano po 1 [minuty]:

a czemu nie zdziała??
  • Poziom 39  
    Kolego Auto-Mar możesz wyjaśnić dlaczego twierdzisz że nic nie zdziałam. Też mam na warsztacie "jakiś schemacik w Autodacie" więc nie masz się czym przechwalać tym swoim "hhhhhhaaaaaa" Wyobraź sobie że mam również jakieś blokadki i z powodzeniem wymieniłem parę rozrządów.
  • Poziom 9  
    Autodacie i workshopie nic niema to znaczy ze robiłeś takie autko a możesz mi przesłać jak masz jakies schematy ustawienia
    ..??
  • Poziom 39  
    W Autodacie jest ale nie w pirackiej.
  • Poziom 9  
    No może tak byc bo w obu programach niema rysunku jest tylko objaśnienie i tyle.. a mógłbyś coś mi pomóc i przesłać coś jak masz?
  • Poziom 9  
    Dzięki wielkie przyda sie bardzo..zawsze coś.. pozdrawiam.a co do trans-serwis to czy pirat czy nie to jest to samo w programie 100%
  • Poziom 39  
    Wyobraź sobie że nie jest to samo. Wautodacie którą mam jest schemat rozrządu 2,5 crd
  • Poziom 9  
    masz poprostu nowszą wersje ale oki. a co do blokad to posiadasz takie a czy jest mozliwość pożyczenia albocoś podobnego..??
  • Poziom 39  
    Pisałem do ciebie że będę w Kłodzku i nic nie odpowiedziałeś więc nie wiem o co ci chodzi.
  • Poziom 9  
    wiem zdupilem troche sprawe ale czy jest taka możliwość najwyżej przyjade sobie ponie albo jak bedziesz znów jakoś przejeżdzał..co???
  • Poziom 1  
    Przykro ale fotka się nie otwiera dlatego że pisze: wysłano jako załącznik.
  • Poziom 23  
    To nie jest fotka tylko plik Worda
  • Poziom 9  
    Ten plik działa!! ale kupiłem blokady sobie i autko dzisiaj pojechało sobie juz bo wszystko poskładane..,pozdrawiam
  • Poziom 10  
    Schemat 2.5 CRD
    schemat rozrządu do Chrysler Grand Voager 2,5 CRD