Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Zmiana chorusa z szyną can w audi A4 2003 r Avant na pioneer

rafalgsm 25 Maj 2009 23:47 1852 0
  • #1 25 Maj 2009 23:47
    rafalgsm
    Poziom 15  

Witam serdecznie wpadłem w posiadanie Audi B6 z oryginalnym radyjkiem chorus na kasetki bez zmieniarki i jak wiadomo na dzień dzisiejszy trochę to mało Miałem wcześniej audiczke b5 i tam miałem swojego pioneera Deh-80MP radyjko godne polecenia.Auta sie pozbyłem radyjko zostało.
    W aucie mam w czterech drzwiach głośniki, głośnik centralny i subwoofer.I mam następujące pytania.
    1.Ztego co zauważyłem oryginalne radio sterowane jest sygnałem can bus więc o wyłączeniu radyjak z kluczyka mogę zapomnieć ?
    2.Czy jest jakiś interfejs który by wyświetlał napisy przy zegarach jak to ma miejsce w oryginalnym radiu ?
    3.Jak podłączyłem na krótko pioneera grał przód i centralny głośnik ale ten środkowy nie wyrabiał i charczał czy można go jakoś wyciszyć ? Stosując jakiś rezystor może
    4.A bym zapomniał jak podłączyłem pionka nie odbierały stacje radiowe ,zapewne zasilenie wzmacniacza nie działało jak go uruchomić?
    5.Wracając do oryginalnego radia słabą ma barwę wysokich częstotliwości (sopranów) na radiu naturalnie czy jak bym dokupił tą zmieniarke mp3 to barwa jest lepsza od audycji radiowych tzn.jest soczysta czy płaski dźwięk
    6.Jak to jest z tym wejściem aux mam schemacik kostki ale jak uaktywnić wejście by naciskająć klawisz CD się uruchamiało ?

0 0
  Szukaj w 5mln produktów