Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Radio Nawigacja BMW e46 "pusty" wyświetlacz

26 Maj 2009 01:17 11635 9
  • Poziom 14  
    Witam,
    Radio Nawigacja Philipsa w Bmw e46 2002r. Radio gra i wszystkie jego funkcje sa sprawne, problem w tym, ze wyswietlacz tego radia jest podświetlony, ale jest pusty, nie jest na nim nic wyswietlane. Przelutowałem złącza i dalej nic. Bardzo proszę o podpowiedź kogoś kto się z tym spotkał pozdrawiam serdecznie;)
  • Poziom 22  
    a jaki masz wyswietlacz duzy kolor czy maly monochromatyczny
  • Poziom 11  
    Zobacz czy masz w bagażniku (komputer) czytnik nawigacji na płyty. On jest odpowiedzialny za wyświetlanie na monitorze wszystkiego.
  • Poziom 36  
    Navi kolor czy monochrom ?
  • Poziom 14  
    wyswietlacz monochromatyczny a z tylu zgadza sie jest skrzynka dvd ;)
  • Poziom 11  
    nojer,
    masz wersje z modulem TV? jesli nie to niesprawny modul nawigacji moze powodowac taki objaw jaki opisujesz.

wlasnie doczytalem, ze masz monochrom, wiec pewnie TV nie masz. Sprawdz czy komputer navi jest sprawny, mozesz podmienic na inny mk4.
  • Poziom 9  
    Witam mam podobny problem z monochromatycznym wyświetlaczem, jest podświetlony lecz nic nie wyświetla, jakby miał takie pasy. Myślałem że może jest uszkodzony ale w temacie coś innego hmm może ktoś uporał się z takim problemem??
  • Poziom 9  
    Ja się uporałem z problemem ale u mnie okazało się że problem był z tunerem tv. Czytnik navi przechodzi przez tuner i tam coś nie łączyło. Ale wrzuciłem także nowy soft do czytnika i wszystko działa :)
  • Poziom 9  
    aha czyli możliwe ze u mnie jest podobny problem. czyli co mam konkretnie zrobić ? jak wgrać tego softa? do kogoś to zawieźć trzeba czy sam sobie mógłbym poradzic?
  • Poziom 9  
    Jest wiele tematów jak to zrobić. Musisz sprawdzić jaką masz wersję czytnika navi i dobrać do tego odpowiednią wersję softu. Później nagrywasz na płytkę najmniejszą szybkością i wrzucasz ją do czytnika. Później praktycznie samo się wgrywa do czytnika, jeżeli wcale nie masz obrazu to potwierdzasz prawym przyciskiem z tgo co pamiętam i powinno działać. Najpierw znajdz sobie jakiś temat gdzie jest opisane jak to dokładnie zrobić, jest tego pełno.