Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
IGE-XAOIGE-XAO
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Sterownik składania dachu SAAB 900 cabrio - potrzebny elektr

26 Maj 2009 12:36 3697 6
  • Poziom 11  
    Jak w temacie.
    Poszukuję "schematu elektronicznego" sterownika składania dachu w kabriolecie SAAB 900(może podobny sterownik jest w innych samochodach. Na obudowie sterownika jest coś o U.S Patent, więc może jest to jakieś amerykańskie, uniweralne dla kabrioletów urzadzenie sterujące).
    Jęsli któs co kolwiek wiedziałby w tym temacie.
    Podaję objawy usterki:
    Dach jest martwy, silniki dachu są sprawne - były odpalane na krótko po odłączeniu od instalacji oczywiście. Syerownik dostaje zasilanie, ale znalazłem tylko jedno, może potrzebne jest jeszcze inne zasilanie. Szyby chodzą bez zarzutu.
    Interesuje mnie ewentualna informacja o zdobyciu takiego sterownika elektronicznego za w miarę relatywnie przystępną cenę, ale przede wszystkim schemat elektroniczny.
    :cry:
  • IGE-XAOIGE-XAO
  • Poziom 16  
    schemat elektryczny mysle ze bedzie ciezko zalatwic... ale mozesz sobie np. w wisie saabowskim sprawdzic czy dziala... sa tam procedury testowe opisane dokladnie jak rowniez schematy elektryczne... polecam: saabklub.pl na forum znajdziesz linki do wisa
  • IGE-XAOIGE-XAO
  • Poziom 11  
    Dzięki za info o saabklub.pl. W serwisie SAAB niestety za dignostyke skladania dachu krzyknęli sobie takie pieniądze, że zbladłem. W warszatacie, w ktym pracuje trzeba za takie pieniądze wykonać kilka napraw.
  • Poziom 16  
    nie sa to najtansze auta w utrzymaniu... zarowno jesli chodzi o ceny serwisu w ASO, ceny czesci oraz paliwozernosc...
  • Poziom 11  
    Dlatego poszukuję schematu elektronicznego sterownika :)
    Klient i tak będzie musiał nieźle beknąć, jeśli okaże się, że sterownik jest do wymiany.
    Poza tym nie sztuką jest poddać sie ale sztuką jest spróbować coś wywalczyć.
    :D
  • Poziom 16  
    zgadzam sie :)
    o kosztach mowie jako uzytkownik pojazdu takowej marki :)
  • Poziom 2  
    Witam!

Szukam specjalisty od dachu w saab 900 cabrio. Dach otwiera sie tylko do pewnego etapu.

Pozdrawiam
    Karol