Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Nie działają nawiewy bmw e46

26 Maj 2009 20:57 8441 6
  • Poziom 11  
    Witam całe grono . Mam taki mały problemik z bmw otóż przestała mi działać regulacja nawiewu, powietrze leci tylko na nogi mimo przekręcania pokrętłem. Dostałem się do silniczków a jest ich trzy i okazało się że jeden pracuje a pozostałe nie Wymieniłem na nowe i dalej nic gdzie szukać przyczyny ,czy ktoś miał taki przypadek.Jest to bmw e46 200r z klimatyzacją manualną
  • Poziom 9  
    Sprawdź jeża, znajduje się w schowku pasażera. Naprawić się go raczej nie da trzeba kupić nowy.
  • Poziom 11  
    Jakie dane powinny być na tym jeżu na poszczególnych stykach może ktoś wie
  • Poziom 21  
    Jeż steruje prędkością wentylatora czyli siłą nawiewu a nie regulacją klap w kanałach nawiewu.
  • Poziom 17  
    kolego naprawić jak najbardziej sie da! naprawiałem już kilkanaście sztuk. Nagrzej opalarką jeża od strony laku i małym śrubokrętem wydrap powoli lak. Delikatnie bo znajduje sie pod nim laminat z SMD Są tam też luty nóżej tranzystorów, które na 100% masz popękane. Polutuj je i będzie latał jak trza. Gwarantuję!!! Zaoszczędzisz jakieś 220zł bo tyle kosztuje podróbka ASO woła coś około 350zł.
  • Specjalista - systemy grzewcze
    Czy może Panowie wiecie jak tego jeża wymontować?
    Pozdrawiam
  • Poziom 17  
    jeż jest w okolicy nagrzewnicy. W e46 trzeba zdemontować schowek i głęboko zajrzeć za nagrzewnicę od strony pasażera. Jest do niego podłączona kostka na 5 pinów