Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

iDeck – „Nowoczesny” powrót do

blondyneczka_83 27 Maj 2009 14:20 3528 8
  • iDeck – „Nowoczesny” powrót do

Zarówno iPhony jak i iPody posiadają mnóstwo akcesoriów jak i dostępnych aplikacji, ale kto by pomyślał, że zaistnieje kiedykolwiek możliwość odsłuchania na nich najzwyklejszej kasety magnetofonowej?

Niedawno w sieci ukazały się informacje o istnieniu urządzenia iDeck, które pozwala na podłączenie kasety zarówno do iPoda jak i iPhone’a . Cała operacja podłączenia iDecka jest bardzo prosta i nieskomplikowana, gdyż wystarczy z jednej strony podłączyć urządzenie do iPhone’a / iPoda touch, który ma formę Docka a z drugiej strony podłączyć do niego kasetę magnetofonową.

iDeck posiada własną baterię, dzięki czemu nie będzie problemu z zasilaniem. Ponadto sporą ciekawostką jest fakt, że podobno możliwe jest przerzucanie utworów zamieszczonych na kasecie (!?)
    Całkowity koszt urządzenia iDeck wynosi 44,95€, a nabyć możemy je tutaj http://www.maximobileshop.com/ideck-car-kit-pour-iphone-et-ipod.html

Fajne! Ranking DIY
  • #2 27 Maj 2009 16:37
    mentyl
    Poziom 14  

Ale lipa, ja tam wole transmiter FM, najlepiej wbudowany w urządzeniu :-)

• #3 27 Maj 2009 17:41
    bzibzio
    Poziom 19  

Nie wiem jak inni ale ja tam widze nie odtwarzacz kaset magnetofonowych tylko zwykły adapter umożliwiający poprostu odsłuch w radiu samochodowym wyposarzonym w odtwarzacz kaset a kabel zasilający umożliwia ładowanie playera w trakcie odtwarzania muzyki...być może sie myle ale po dokładnym obejrzeniu zdjęć nie wydaje mi sie żeby to było coś innego.

• #4 27 Maj 2009 18:27
    owurac
    Poziom 15  

No i właśnie tak jest jak pisze bzibzio. Sprzęt jest adapterem do odtwarzania muzyki z iPxxx w radiu kasetowym + ładowarką pod zapalniczkę. W popularnym serwisie aukcyjnym wartość takiego adaptera to 1PLN (no niestety bez ładowarki ;) Proponuję więc autorce wykazać troszkę zainteresowania zamiast maszynowego serwowania takich super hi-tech gadżetów.

• #5 27 Maj 2009 20:00
    skaktus
    Poziom 37  

blondyneczk_83 po prostu kolejny raz skopiowała bzdety i tyle z tego wyszło.

Nawet tematu nie poprawiła.

A samo urządzenie w wersji bez szumnego dodatku do ipoda, czyli kaseta kosztuje ok 2 - 5 zł w sklepie.

• #6 27 Maj 2009 21:21
    bzibzio
    Poziom 19  

Słuchajcie nie ma co dołować dziewczyny...stara się i to dobrze tylko po prostu czasami dobrze by było żeby zweryfikowała dokładnie to o czym pisze...a sama blądyneczka??ja tam nie mam nic przeciwko niej bo z wielu niusów przez nią zamieszczonych wiele się dowiedziałem no ale nie każdy odrazu jest mistrzem w tym co robi a tybardziej jeśli jest to kobieta która zajmusię się sprawami elektroniki ,więc po prostu dobrze by było żeby nasza forumowiczowa koleżanka na przyszłość dokładniej doczytała co jest czym i wszystko będzie jak powinno być,pozdrowienia dla wszystkich a w szczególności dla blądyneczki która pewnie bardzo się stara tylko nie zawsze jej to wychodzi tak jak powinno :).

• #7 28 Maj 2009 08:56
    Krzysiek16
    Poziom 24  

To raczej będzie nie "przerzucanie" utworów, tylko ich przewijanie. Grajek przewijając taśmę czyta zawartość i jak znajdzie ciszę, to uznaje, że to następny utwór. Po drodze niszczy nam taśmę.

Co do samej blondyneczki_83. Jak to kobieta, bardziej zwraca uwagę na dziwny wygląd sprzętu niż na ciekawe rozwiązania techniczne. I takie newsy tu zamieszcza.

• #8 28 Maj 2009 11:12
    skaktus
    Poziom 37  

Cytat:
    Słuchajcie nie ma co dołować dziewczyny...stara się i to dobrze tylko po prostu czasami dobrze by było żeby zweryfikowała dokładnie to o czym pisze

Zawsze jest tak na forach typowo "męskich" że jeśli jest dziewczyna to wszyscy ją kochają. A jak robi ewidentne błędy to też ją kochają.

A jak się pojawi chłopak i robi to samo to odrazu jest trolem, nobem i innymi patałachami.

A może by tak warto stosować te same kryteria oceny co ?

• #9 28 Maj 2009 22:11
    blondyneczka_83
    Poziom 15  

W sumie starałam się nigdy nie wdawać w te wszystkie "naloty" na moją osobę, ale teraz z racji tego, że zostało mi do napisania tylko 3 newsy (w dniu jutrzejszym) postanowiłam przerwać milczenie.

Trochę mi smutno, że niektórzy tak ostro jadą po mnie i po newsach, które zamieszczam, że jestem głupia, pisze bzdury, w ogóle się nie staram, a było też i tak, że otrzymywałam prywatne wiadomości z obelgami itd. To naprawdę było dla mnie przykre :cry: Więc może teraz wszystkim wytłumacze, że na Elektrodzie piszę newsy w oparciu o umowę i tak, jak to napisałam wcześniej zostały mi do napisania tylko 3.

Nie mniej jednak najbardziej boli mnie fakt, że niektóre osoby tak po mnie jadą, a nie zastanowią się, że może ja naprawdę się staram! Że godzinami wyszukuje informacje, które by WAS zainteresowały! Że w końcu było by miło jakby ktoś napisał chociaż jeden jedyny raz, że coś jest napisane dobrze, a nie tylko, że sama kaszana.......że znowu ta głupia blondyneczka.......że znowu ta idiotka................

Koniec końców wszyscy, którzy mają mnie dosyć nie będą już musieli cierpieć czytając moje newsy.

Pozdrawiam
    Klaudia