Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Ford Mondeo MK II 1999 r. 2.0 16V - centralny zamek

27 Maj 2009 20:17 2156 6
  • Poziom 10  
    Witam mam Forda Mondeo takiego jak w temacie. Nie wiem czy coś się stało z centralnym zamkiem ale zauważyłem że kiedy zamykałem wcześniej na dwa razy tzn. naciskałem raz i zamykały się wszystkie drzwi potem zaraz nacisnąłem drugi raz i ryglowały się i odcina przy tym zapłon - a następnie gdy po tym dwukrotnym zamknięciu (naciskałem raz na pilot) to otwierały się wszystkie drzwi. Teraz jest tak że jak zamkne je na dwa razy to gdy otwieram to otwierają się tylko drzwi kierowcy i musze nacisnąć drugi raz żeby otworzyła się reszta drzwi! Proszę o jakieś spostrzeżenia!
  • Poziom 33  
    Wciśnij przyciski na pilocie otwierania i zamykania na raz i poczekaj kilka sekund. Powinno pomoc.
  • Poziom 10  
    A trzeba to zrobic przy zamknietym samochodzie czy przy otwartym?
  • Moderator Samochody
    Zapłon musi być włączony.
  • Poziom 10  
    Czyli wsiadam do samochodu przekrecam zapłon i naciskam jendoczesnie zamykanie i otwieranie i czekam kilka sekund, a czy bedzie jakas reakcja centralnego zamka?
  • Poziom 33  
    Nie. Stoisz przed samochodem i z kluczykiem w rękach wciskasz te dwa przyciski na raz i czekasz. Mogą mrygnąć kierunki, ale może sie też nic nie stać. Potem sprawdź czy coś sie zmieniło.
  • Poziom 10  
    Ok sprawdze a jezeli nie zadzialo to wogole jest jakas mozliwosc powrocenia do poprzedniego ustawienia?

Dodano po 4 [godziny] 34 [minuty]:

Sprawdzałem i jak narazie nic nie zadziałało. Być może da sie jakoś zaprogramować przez komputer?