Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Creative PC-CAM 880

obi997 11 Maj 2004 17:55 732 3
  • #1 11 Maj 2004 17:55
    obi997
    Poziom 27  

Przed paroma dniami kupiłem sobie kamerkę cyfrową Creative PC-CAM 880. Jest to kamerka internetowa z funkcją aparatu fotograficznego i kilkoma innymi bajerami. Zauważyłem jednak pewien problem: jeśli korzystam z opcji kamerki internetowej wieczorem, to w oświetlonym pokoju obraz jest stosunkowo ciemny (wcześniej bawiłem się PC-CAM 300 i nie zauważyłem takich objawów.). Okazuje się ze ustawienia kamerki są tutaj znacznie uboższe niż we wcześniejszym modelu PC-CAM 300. Może ktoś spotkał się z takim problemem i wie jak go rozwiązać.

P.S. Posiadam system Windows XP Proffesional.

• #2 12 Maj 2004 07:52
    obi997
    Poziom 27  

Z tego co zdąrzyłem wyśledzić na zachodnich stronach internetowych taka "usterka" występuje również w modelu PC-CAM 750 i jest to najprawdopodobniej spowodowane jakimś błędem w frimware tych modeli. Pewnkie producent chciał być lepszy od innych, ale dlaczego nie przejmuje się tym. Zobaczymy co odpowie i czy odpowie mi Creative.

• #3 12 Maj 2004 14:48
    obi997
    Poziom 27  

No cóż dostałem odp. z Creative. Jak zwykle to bywa z producentem twierdzą, że wszystko jest ok. Sugeruja aby skorzystać z ustawień jasności nie automatycznych tylko ręcznych (co z tego jak już to testowałem i nic nie daje). Pozatym twierdzą że to niemożliwe aby sprzęt ich robił coś takiego. No nic ale zasugerowałem im aby poczytali posty na swoim forum i zobaczyli że nie jedna osoba ma z tym problem. Będę ich męczył dalej. Jeśli ktoś miał podobny problem proszę o kontakt. W JEDNOŚCI SIŁA.

• #4 28 Maj 2004 07:39
    obi997
    Poziom 27  

Wydaje mi się że niestety walka z potężnymi firmami nie przynosi skutku. Powiedziano mi że ze sprzętem wszystko ok i tak ma być. Jeśli będą mieli czas (czytaj ochotę) to zajmie się tym jakiś specjalista z tej dziedziny, w co osobiśccie wątpie.

Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME