Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Radio Kenwood KDC-W313 wyświetla "protect"

28 Maj 2009 20:40 23933 6
  • Poziom 2  
    KUPIŁEM NOWE radio kenwood w313. Podłączył mi go elektronik.Działało jeden dzień a następnego już nie i wyświetla ciągle napis "PROTECT".Czytałem że to zwarcie na kablach do głośników ale na pewno to nie to.Odłączyłem głośniki i to samo.Restartowałem i to samo.Wyciągnąłem na chwile czerwony bezpiecznik i raz zadziałało ale następnego ranka : "PROTECT"! Już nie wiem co z nim.Włożyłem do auta kumpla... to samo.Podłączyłem radio bezpośrednio do akumulatora i co? i znów to samo.

Proszę o podpowiedź.Miał ktoś podobny przypadek?Co mam zrobić?Czy radio jest zepsute??

Dzięki z góry.
  • Poziom 31  
    W instrukcji jest tez napisane zeby uzyć opcji RESET jak pojawi ten komunikat jeśli kable zostały sprawdzone itp. Nic ci tam nie zwiera do masy przypadkiem?
  • Poziom 12  
    Witam reklamuj odrazu,ponieważ jeżeli odłaczenie zasilań na kilkanaście minut nie rozwiązuje sprawy to najprawdopodobnie jest wada fabryczna sprzętu(niestety te kenwoody tak mają) a ingerować nie próbuj --od tego jest gwarancja.Pozdr.
  • Poziom 20  
    Podłącz w domu lub w innym aucie. Jeśli sytuacja się powtórzy radyjko jest wadliwe.
  • Poziom 34  
    Kolega już pisał że wstawił do innego auta...
  • Poziom 14  
    Witam. Jeśli po resecie jest ten sam efekt, to reklamuj radio. Pozdrawiam.
  • Poziom 2  
    Tak też myślałem... A morał jest jeden: UNIKAĆ MEDIA MARKT za wszelką cenę ;)

Nawet w domu go podłączyłem do zasilacza 12 V i nic.
    Dzięki za zainteresowanie tematem.
    Pozdrawiam!