Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

PassaT 1.9 TDI 115 km problem z galletto

extrafura 28 May 2009 21:25 8830 9
    extrafura
    Level 14  
    Witam wszystkich mam taki problem chcialem wgrac sobie dzisiaj moda ale niestety byl problem kiedy klikam wykryj ecu staje na 28% i nic dalej sie nie dzieje moze macie jakies podpowiedzi passat jes z 99 roku jesli trzeba podam numery stera pozdrawiam
    leo...

Level 16  
    galletto wykrywa sterownik jako ??
    tocka
    Level 24  
    A u kogo kupiłeś jak w Viakenie to standard jeden na kilka sztuk pada za pierwszym razem ( osobiście to sprawdziłem - podczas programowania , wysypał się sterownik i to były jaja mając klienta nad głową )
    leo...

Level 16  
    tocka wrote:
    A u kogo kupiłeś jak w Viakenie to standard jeden na kilka sztuk pada za pierwszym razem ( osobiście to sprawdziłem - podczas programowania , wysypał się sterownik i to były jaja mając klienta nad głową )

dlatego do EDC15 warto miec KWP w zapasie ... lub programator ;)
    tocka
    Level 24  
    mam programator i jestem z tego powodu bardzo szczęśliwy :D bo od tamtej pory to Galleto mam jako wystawę na półce.
    leo...

Level 16  
    tocka wrote:
    mam programator i jestem z tego powodu bardzo szczęśliwy :D bo od tamtej pory to Galleto mam jako wystawę na półce.

poczekamy aż trafisz na EDC16 ... poza tym po co rączki brudzić :D
    mariusz 7908
    Level 10  
    Mam ten sam problem galleto z viakena czyta jak mu się podoba i co edc 16 jeszcze nie odczytał poprawnie zwis na 20 % odsyłam go do wymiany bo stwierdziłem z pomocą kolegi leo ze to wina galleto . Martwi mnie tylko ze to taki awaryjny sprzęt nie wiem co jest grane bo edc 15 czyta a 16 zapomnieć test na kilku sterownikach nawet na stole wyciągniętych i efekt taki sam wykrywa nie czyta czasem zwis i potem już wcale nie czyta . Martwi mnie tylko to czy jak mi poślą inny będzie ok skoro trafia się tyle wadliwych galleto mało tego jak długo pociągnie jak wasze opinie o galleto z viakena .
    leo...

Level 16  
    do tej pory nie mogłem narzekać na viakena ...

jednak zeby nie zostac z ręką w nocniku - qpiłem galletto 1260 z innej firmy - jak na razie oba (viaken 1250) sprawują się dobrze ...
    tocka
    Level 24  
    widziałem w ofercie Viakena BDM 100 czy ktoś z kolegów to już testował ?
    Wiem że jest fajny sprzęt do EDC 15 i EDC 16 po złączu robi wszystkie marki tylko cena 5000 e...ro :cry: