Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
IGE-XAOIGE-XAO
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Problem z klimatyzacją nissan micra

29 Maj 2009 10:40 5617 3
  • Poziom 10  
    witam
    mam prośbę czy mógłby ktoś podpowiedzieć gdzie mogę dostać jakiś schemat elektryczny od klimy.Problem polega na tym że była robiona przekładka z anglika i po tej przekładce przestała działać klima podejrzewam że jest gdzieś błąd w elektryce fakt nie ma w nim czujnika temperatury zewnętrznej i nie wiem czy to może być przyczyna że nie działa jeszcze tylko dodam że auto jest z 2003 roku z góry dziękuję pozdrawiam:D
  • IGE-XAOIGE-XAO
  • Poziom 1  
    witam
    mam podobny problem i dołączam się do pytania, czy brak wskazania temp. zewnętrznej ma wpływ na climatronic w k12 2003r, tzn. nie mam wogule regulacji temp. leci cały czasz gorące powierze nie mogę puścić chłodnego.
  • IGE-XAOIGE-XAO
  • Poziom 21  
    Do japoncow jest ciezko o schematy.
    Jezeli były robione przekładki i cos pominieto przy podłaczaniu to ciezko bedzie to ustalic ale jest to do zrobienia.
    Do kolegi z Radomia, ja mieszkam kolo Grojca wiec do mnie nie masz daleko i ewmtualnie tobie moge pomoc.
    Telefon na priv. wysylam.
  • Poziom 10  
    Witam nie wiem co było przyczyną ponieważ nie ja zakończyłem tą awarię, z tego co wiem to ktoś podłączył na krótko i podobno działa, ale jak działa to nie wiem. Dziękuję za odpowiedzi i pozdrawiam