Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Strony producentów traf do monitorów ze schematami -zobacz!

16 Gru 2002 08:52 2357 12
  • VIP Zasłużony dla elektroda
    Poszukuję linków do stron producentów trafopowielaczy do monitorów. Chodzi o odnalezienie miejsc w sieci gdzie są opisane trafa szczegółowo, ze schematem wyprowadzeń i wartościami napięć na wyjsciach. Wskazane jakieś linki, wskazówki, cokolwiek...
    Przepraszam za tytuł, na razie nie ma niczego do oglądania, ale tu nie wszyscy chcą tylko brać, prawda?
    Na dobry początek jeden link: :wink:
    www.hrdiemen.es
    :) :D :lol:
  • Poziom 39  
    tak diemen ma dobry bank danych i ze schematami. :lol:
  • Poziom 17  
    A czy tak może kogoś zainteresuje adres e'mail na który można wysłać
    zapytanie i otrzymać aktualną cene w $ i koszt przesłania trafa do POLSKI
    pod wskazany adres za pobraniem
    --- mam namiary na produceta traf na TAIWANIE piszą po ang.
    na typowe trafa czekam 2 dni do wysyłki i 1 tydzien pocztę lotniczą
    na nietypowe 3 dni i 1 tydzien pocztę lotniczą

ceny i tutaj SZOK najdroższe do nietypowych nie więcej niż 150 PLN
    podam info jak będzie odzew :wink:
  • Poziom 29  
    Jest firma w Szwajcarii (mówią nawet trochę po Polsku) ale muszę odszukać ich namiary.
  • Poziom 14  
    Jestem bardzo ciekawy takiego rozwiązania problemów ze sprowadzaniem tarfopowielaczy. Jak na razie to bywa bardzo różnie, ale przeważnie do bani, jak nie cena, to czas - ostatnio czekam trzeci miesiąc na trafo z firmy "PIKO" www.piko.com.pl
    Jestem zainteresowany i jeżeli jest to aktualne, to podaj adres e'mailowy,
    chętnie sprawdzę jak to działa.

Link do wspólnej sprawy - przynajmniej co do cen i zammienników.
    http://www.donberg.ie/warehs/dgroup10.htm
  • Poziom 11  
    ODZEW JEST!!!!
    TERAZ CZAS NA INFO.

pozdrawiam
    To jeszcze powiedz co było w odzewie (ile i jakich dodatkowych opłat)
    ... albo ile wagonów (TIRów) jednorazowo trzeba zamówić...
  • Poziom 17  
    odzew ze strony elektrody był a zamawiałem po jednej sztuce raz nawet w jednej paczce zamawiałem 3 szt takich samuch do monitorów LG flatronów i dostałem 3 % upustu
  • Poziom 39  
    A ile kostowala w efekcie koncowym sztuka wraz ze wszystkimi oplatami ???
  • Poziom 17  
    około 120 PLN trafo i 35 PLN poczta lotnicza trafo było ( nietypowe i musiałem poczekać dłużej dwa dni :-)) do 17" monitora Silicon Graphics na kineskopie Sony w W-wce krzyczeli 800 PLN za częsci i 170 koszty naprawy + Servisco 60 PLN
    Kurde, tyle lat żyję a takiego zamawiania części jeszcze nie ćwiczyłem, z tego co piszesz okazuje się że warto!
  • Poziom 17  
    a tak to już jest w Polsce ( wszyscy przedstawiciele to oczywiscie W-wka )jak by mogli to cię wszychcy chcą wyruuuuuu
    a na jakich zółtych :-) terenach AZJI tam zawsze odpowiedzą i podziekują że się odezawłeś i zyczenia na nowy rok dostałem z serwera
    mam duże doświadczenia w zdobywaniu rzeczy niezdobywalnych do maszyn sterowanych CNC pracujących z jakimiś sterownikami PLC
    producent maszyny w NIEMCZECH , HISZPANI , KOREI - HYUNDAI krzyczą takie pieniądze za pare sztuk cd 74icos tam ( złożonych do kupy )do specjalistycznych płyt PLC np 14.000 $ i co ty na to że mozna takie SMD scalaki wylutować ze starych płyt 386 SX DX i maszyna dalej pracuje a zysk pół na pół

powracając do płęty to warto zciągnąc cos z tamtąd ale nietypowego bo zwyłego trafa nik nie będzie targał pół swiata jak ma na giełdzie
    SOSNOWIEC KRAKÓW I TAKŻE w W-wce .