Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Problem z czytaniem wiadomości w outlook'u

12 Maj 2004 00:11 747 7
  • Poziom 10  
    Witam

Ostatnio mam sporo trojanów i po ostatnim skanerze przez AVP (zawsze daje żeby usuwał zainfekowane pliki) i restarcie kompa, jak chciałem przeczytać wiadomości to nie chciały się wyświetlić. Było całe białe tło. Odbiera mi wiadomości ale nie wyświetla. Help :cry:
  • Poziom 24  
    Po tylu wirusach najlepiej całą windę przeinstalować :)
  • Poziom 10  
    Nie wiem czy to pomoże na dłuższą metę, bo jak wchodze na różne stronki to mam te same trojany. Czasami 2x na dzień a czasami 1 na 2 dni. :cry:
  • Poziom 24  
    To po jakich Ty stronkach chodzisz 8O Pewnie jakieś XXX. Jeden raz miałem trojana i kilka razy jakiegoś małego wirusa, a też dużo chodzę po stronkach. Sprawdz sobie programem Ad-aware czy nie masz jakchś szpiegów w komputerze.
  • Poziom 10  
    Sprawdziłem, usunąłem 2 pliki ale dalej jest to samo. Widziałem już na forum, że koleś ma taki problem i to chyba nie wina trojanów. :o
  • Poziom 16  
    Prawdopodobnie te trojany usuwają treści wiadomości. Po usunięciu wirusów zalecam usunięcie wszystkich plików w tymczasowym pliku internetowym. Jeżeli jest to outlook z pakietu Office to poszukaj archiwum na dysku tego programu
  • Poziom 21  
    ptok napisał:
    Po tylu wirusach najlepiej całą windę przeinstalować :)

nurtują mnie takie porady dotyczące przeinstalowywania czy formatowania

Problem z białym tłem w outlooku tez miałem proponuje uporządkowanie dysku programem Pc Clean
  • Poziom 10  
    Po ponownym zainstalowaniu IE6 wszystko wróciło do normy. Thx all :roll: