Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
SterControlSterControl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Komplikacje podczas przywracania systemu Vista z recovery

30 May 2009 01:35 2087 1
  • Level 12  
    Witam, posiadam laptopa siemens Fujitsu amilo 2526xa, system xp,ale niestety sterowniki nie sa kompatybilne, problem z wifi.
    Chcialem powrocic do systemu przywracania.
    Zazwyczaj wsciskalem F8, i wybieralem "restore" i bez problemow wszystko dzialalo, niestety kiedy zainstalowalem xp, po wcisnieciu f8, pojawia sie menu, gdy korzystam z "restore.." pojawia mi sie restore windows xp, ale nie moge powrocic do visty, pytanie, jak uruchumic recorvery visty? nie dostalem plytki z lapem, wiec jest ukryta partycja, z tym, ze sama partycje C sformatowalem, pozdrawiam w oczekiwaniu na odpowiedz, . ps przepraszam jesli temat sie pojawial,ale naprawde nie moglem znalezc.
    z gory dziekuje

Dodano po 1 [godziny] 52 [minuty]:

witam, sciagnalem windows vista 64 recorvery, dostalem sie do recorvery, wyglada tak jak prawie poprzedni, z tym ze oczywiscie nie mam backupa na dvd, a na hdd, znalazlem ukryta partycje, ale nie moge sobie poradzic, bo nie widzi pliku "setupbackup" wiec jest tez dostepny wiersz polecen i teraz pytanie jak moge uruchumic ustawienia fabryczne, albo czy moge za pomoc wiersza polecen uruchumic odzyskiwanie visty?
  • SterControlSterControl
  • Level 26  
    Recovery jest niestety połączone z tego co mi wiadomo. Część jest na dysku z system Vista( oprogramowanie do odzysku) część na ukrytej partycji. Proponuję Ci zadzwonić do Fujitsu i dowiedzieć się czy jest możliwość uzyskania płyt z systemem. Na pewno miałeś wcześniej możliwość ich zrobienia.