Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Tanie i dobre głośniki 87mm do Punta

30 Maj 2009 12:11 5216 19
  • Poziom 15  
    Witam, jakie polecicie tanie i dobre głośniki do przodu do fiata Punto 87mm? Czy takie najtańsze z Allegro za 11 zł/komplet będą dobre?

I pasowało by żeby bass jakiś był w miarę średni/dobry
  • Poziom 28  
    Bas z głosnikow 10cm ;) Troche nie osiagalne

A jakie głosniki masz teraz ?
  • Poziom 15  
    widziałem na allegro głośniki 10cm basowe.

Obecnie mam 1 fabryczny a drugi ktoś mi wykręcił i zakosił :!: więc potrzebuje jakiś komplet kupić.

Tam wejdą tylko 87mm więc te 10cm basowe odpadają niestety ;/
  • Poziom 16  
    Jakie to punto ?
    Ostatnio jeździłem z koleżanką która ma punto I i widziałem, że miała w przednich drzwiach wycięte otwory w tapicerce i zamontowane głośniki 165 mm z maskownicami. Wyglądało nawet przyzwoicie a roboty pewnie nie dużo.
    A co do basu z tak małych głośniczków to chyba żart jakiś... :)
  • Poziom 9  
    Punto mk1 zwykłe miały właśnie miejsce tylko na 87mm na desce;
    Wersja Sporting/GT miała również boczki drzwiowe na z głośnikami 165mm (zestaw 6 głośników);

87mm będzie słabe... a te tanie to już zupełnie;
    Jeżeli nie masz w ogóle grania... to ok;
    Ale jak coś jest to lepiej dozbierać... zmodować drzwi pod 130/165mm głośniki;
    Pozdrawiam
  • Poziom 15  
    raczej odpada, bo trzeba kupić te boczki na drzwi i głośniki.. a to kosztuje a kasy nie mam, więc zostaje mi tylko 87mm. Mam Punto I.
  • Poziom 35  
    Witam.. Jeśli ma być tanio to może CarPower CRB-087PP .. Cena jakieś 80zł.
  • Poziom 15  
    mateusz18092 napisał:
    Witam.. Jeśli ma być tanio to może CarPower CRB-087PP .. Cena jakieś 80zł.

Nie wiem jak to napisać, bardzo tanio?

Powiedzmy max 50 zł, a najlepiej mniej...
  • Poziom 28  
    Sound3D napisał:

Powiedzmy max 50 zł, a najlepiej mniej...

To jake bys nie wybrał tak samo kazde beda grac

Wiec pojdz do sklepu i wybierz sobie jakies
  • Poziom 30  
    Widziałem na znanym portalu aukcyjnym coś takiego jak HIGH END - philips ambilight
    (numer 643448261)
    Taniej to już nic nie znajdziesz . w telewizorze to nawet znośnie gra to i do punta może Ci się nada .
  • Poziom 35  
    Mac Audio Mobil 87 (25W rms, w sam raz pod radio) cena jakies 50zł. Lub coś z najniższej półki czyli Boschmann lub Peiying.
  • Poziom 15  
    a takie najtańsze z Allegro warto kupić? Komplet za 11 zł?
  • Poziom 35  
    Ja radze dołożyć i kupić te za 50zł, zawsze to lepiej zagra niż te za 11zł.
  • Poziom 19  
    Kup se te za 11zł, bo będziesz marudził że wywaliłeś 50żł i basu nie ma. A tak będziesz zadowolony że masz stereo za 11 zł i 39zł na paliwo.
  • Poziom 15  
    alle cena... i z takich głośników byłby w miarę bass?

Nr przedmiotu ze znanego portalu 645795619 jakby ktoś link czasem skasował
  • Poziom 23  
    Nie - z takich głośników nie będzie "w miarę basu".

Z głośników tego rozmiaru nigdy nie będzie basu. Zrozum to wreszcie takie rzeczy to tylko w filmach. Ale przynajmniej te co zostały Ci podane może nie będą straszliwie harczały. A do tych za 11 zł itp. to nikt z forum ręki do tego nie przyłoży.

Do basu jakiegokolwiek potrzebujesz rozmiaru min. 13 cm, ale tak naprawdę to 16.

pozdrawiam
  • Poziom 10  
    Witam. Tez mam punto I w dodatku musialem wywalic prawy glosnik bo zaczal charczec. Pomozcie bo mnie szlag trafi na jednym a slucham Trance z transmitera MP3 :) Nie wymagam cudow, ale zeby przynajmniej muzyki dalo sie sluchac przyjemnie. Wydac moge no nie wiem, 100-150zl bo w ten złom i tak pakowac kasy nie warto (auto matki :) normalnie jezdze Suzuki Ignis i tam jest znacznie lepiej.
  • Poziom 10  
    Ja do punta jakieś dwa lata temu zakładałem głośniki PYLE 87mm dwudrożne i grało to znośnie, kosztowały chyba 80pln. ale z tyłu masz miejsca na głośniki... co prawda tylko 10CM ale jak postawisz tam na bass sam to będzie grać jako tako ;) ja miałem wycięte dziury w półce i wstawione 16,5cm PYLE trójdrożne... ;) wszystko grało pod jakimś kenwoodem i było dojść przyjemnie ;d