Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Polsat problemy z zakończeniem umowy.

Doominus 25 Lut 2010 22:02 25802 37
    ucy7400
    Poziom 15  
    Kol. suchy01 głupoty wypisujesz. Dekoder pod pachę i do dystrybutora (gwarancja). Nie wiadomo jaki masz, ale wymiana praktycznie od ręki.
    pasc
    Poziom 19  
    Hmm...

...no Ja bym nie byl taki pewien że poprzednik wypisuje glupoty. Raczej nie dostanie dekodera od APS-a jeżeli podpisał umowę na odleglość (przez infolinię).

Skoro przedłużył umowę to (jak napisał) ma umowę na tzw. okres podstawowy (jak to nazywa Polszajs) a dekodera na gwarancji juz nie...boć przecie Polsat nie głupi żeby dawać gwarancje na sprzęt klienta (co to go kupił dwa, trzy lata temu).

Więc z tą "wymianą od ręki" to też taki...farmazon...no ale nie będę się czepiał...w teorii powinno to działać, ale w życiu jak kto chce :|
    Użytkownik usunął konto
    Użytkownik usunął konto  
    suchy01
    Poziom 2  
    Gwarancja na dekoder minęła w listopadzie 2009. Punkt nowego nie da bo jestem związany umową z sierpnia 2009r., którą podpisałem na 18 miesięcy.
    A odnośnie tego zapisu w nowych umowach (wspomniał tam któryś z kolegów - i Polsat dostał za to karę)- to ja mógłbym się załapać na coś takiego czyli wypowiedzieć im tą umowę bo ja też już nie mam kanału E i wiem też że zlikwidowali któreś kanały dla dzieci? Jak myślicie??
    Użytkownik usunął konto
    Użytkownik usunął konto  
    netTv
    Poziom 25  
    Umowę mogą rozwiązać tylko abonenci, którzy w wykupionych pakietach mają zastępowany kanał np. Relaxmix inni nie.
    LeszekK10
    Poziom 10  
    Polsat to bur..l przez małe "b". Wypowiedziałem umowę pisemnie. Zadzwoniłem do icok w celu potwierdzenia. Pani podała datę wygaśnięcia umowy na 08.03.2010. z prośbą o kontakt na tydzień przed wygaśnięciem w celu potwierdzenia mojej decyzji {?}. Telefon wykonałem, konsultant potwierdził wygaśnięcie abonamentu na 08 marca. I 10.03.2010 szlag mnie trafił dostałem esemesa że zalegam z płatnością 2 dni. Na stronie icok wymagana płatność na 08.03.2010 0.00zł a debil z windykacji mówi że mam zapłacić a potem pisać reklamacje.
    ( prośba do administratora o nie usuwanie epitetów bo nie mam na tyle kultury i zdrowia przy tych sztukach z CP znaleźć lepsze słowa)

Musiałem trochę zmienić - GKVIDEO

No i się okazało że jedynym sposobem przy korespondencyjno-telefonicznym załatwianiu czegokolwiek jest nagrywanie rozmów z bokami, ebokami czy icokami.
    Mamy z czym iść do sądu albo do mediów, co jest bardzo skuteczne i pomocne przy załatwianiu problemów.[takie zas... czasy]