Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Jaki radiomagnetofon kupić ??

zonkkk 30 Maj 2009 21:01 3530 8
  • #1 30 Maj 2009 21:01
    zonkkk
    Poziom 13  

Witam wszystkich i proszę o pomoc

chcę sobie kupic magnetofon (boombox) tak do 350zł.

- Bardzo zalezy mi na ładnych soczystych barwach a nie na samych mocnych basach ktorych nawet nie mozna ściszyć (tak niestety teraz większość ma) Chwalą sie samymi basami jakby to byla podstawa a jak sie włączy to dzwiek sam szumi tylko.

- Zależy mi aby magnetofon mial korektor tak abym mogl sam sobie dopasowc dzwięk a nie tylko gotowe ustawienia ROCK , Classic, Jazz itp.

- Żeby radio łapało czysto stacje ( mieszkam jakies 300 kilometrów od Warszawy i musze miec pożadny tuner a nie jakąs zabawkę)

Mam Philipsa AZ1575 Cudo ma korektor ładny dzwiek (mozna zalkowicie wyciszyc korektorem bass jak sie chce a i tak jest soczysty dzwięk no i Radio wszystkie stacje łapie. Jest jedno ale nie odtwarza mp3 a ja wlasnie potzrebuje takiego AZ1575 ale zeby odtwarzal mp3.

Co mi polecacie albo jaki radiomagnetofon speniajacy te wymagania ?

0 8
  • #3 30 Maj 2009 21:20
    zonkkk
    Poziom 13  

fuutro napisał:
    Dokupić odtwarzacz.

Jak dokup[ic odtwarzacz ? on odtwarza plyty CD tylko mp3 nie odtwarza

0
  • #4 30 Maj 2009 21:25
    danielmaxer
    Poziom 9  

jesli masz wejscie aux z przodu do kupujesz odtwarzacz mp3 czy mp4 albo nawet telefon z przejsciowka i do tego kabel jack-jack taki jak np w glosnikach komputerowych i laczysz i muza gra

0
  • #5 30 Maj 2009 21:39
    Anonymous
    Użytkownik usunął konto  
  • #6 30 Maj 2009 21:44
    danielmaxer
    Poziom 9  

w takim razie pozostaje adapter:

aukcja na allegro (numer 624929295)
    po co wydawac akse na nowy bombox jak mozna tylko taki adapter zakupic

0
  • #7 30 Maj 2009 22:45
    zonkkk
    Poziom 13  

A czy Philips AZ1846 albo PHILIPS AZ 3068 może sie równać z AZ1575 , czy on ma korektor dzwieku ( WSZYSTKO ODZIELNIE ) czy ma tylko opcje gotowe dla głupków Rock, jazz, pop i classic

0
  • #8 30 Maj 2009 23:34
    Anonymous
    Użytkownik usunął konto  
  • #9 31 Maj 2009 13:34
    zonkkk
    Poziom 13  

No więc jaki sprzet mi polecacie mozliwie do 400zł ale tak aby miał korektor (a nie rock, jazz pop itp ) i żeby radio lapało porzadnie

jakiś czas temu zakupiłem Philips mcm394 (mikrowieża) i niestety znowu muszę przyznać ze mój Philipsa AZ1575 bije go nałeb.

OK mcm 394 jest głośna nie da sie ukryć (głośniki 60W) ale i tu jest wielkie ale nie mozna zciszyć basów ktore " pierdzą " nawet na najnizszym ustawieniu jazz. Oczywiscie korektora tu znowu niema jest opcja dla glupoli (Jazz, pop, calssic i rock) Wsadzilem cd z muza rockowa i bass juz oczywiscie napier... na maksa ze gitar nie słychac nawet.

Wybralem ustawienie jazz bo wtedy slychac najmniej basy i co a no w takim ukladzie muza zaczyna brzmiec jakbym fali dlugich słuchał (szumiąco) Myslalem ze mnie cos trafi ! Najlepszy (soczysty dzwiek) jest na ustawieniu Rock ale wtedy tez sa na maksa basy !! Brak słów...

Poradzcie jakis magnetofon albo mikro wieżę do 400zł ktora bedzie miała korektor , super łapała stacji jesli sie nie mieska w Warszawie i dalej od nadajnika bo jestem załamany.

Dodano po 3 [godziny] 34 [minuty]:

jaka rada ?

0
  Szukaj w 5mln produktów