Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Centralny zamek - chrysler grand voyager 2005

30 May 2009 23:59 10181 5
  • Level 10  
    witam
    mam od paru dni chryslera grand voyager 2005 2.8crd i mam problem z centralnym zamkiem. Rano normalnie działał a jak dojechałem do pracy to już auto zamknołem kluczykiem. Nie działa też zamekanie od środka przyciskiem, a z pilota to tylko lampy mrugają. Nie wiem czy to gdzieś się uzbraja jakoś z pilota czy coś się popsuło. Bezpieczniki pod maską są ok,
    nie wiem czy gdzieś indziej jest coś jeszcze schowane. Gdzie jest schowana centralka ?
  • Level 1  
    wystarczy na 30 sek wyciągnąć bezpiecznik IOI i po kłopocie.:D
  • Level 14  
    Witam
    odgrzeje kotleta ale mam podobny problem odłączyłem aku na chwile i zadziałało a le po chwili problem powrócił
  • Level 20  
    Witam. Mam podobny problem z centralnym. Jak napisał kolega pikolp wyjecie i włożenie bezpiecznika daje rezultat ale na troche. Wieczorem działa ale rano juz nie. Co może być przyczyną zawieszania sie i dlaczego trzeba non stop go resetować tym bezpiecznikiem. Pomóżcie bo nie wiem z której strony się do tego zabrać.
  • Level 14  
    Z doświadczenia podpowiem wymiane przełączników sterowania centralnym zamkiem w boczkach drzwi przednich.
  • Level 1  
    Witam wszystkich. Mialem ten sam problem w moim Grend Voyager 2.4SE rocznik 2005. Wyczytalem na anglojezycznych stronach ze odlaczene akumulatora na 30 min pomaga ale takze tylko na jakis czas, w moim przypadku na 2 miesiace. Trzeba po prostu zaktualizowac software w komp. pokladowym, tak radza fora amerykanskie.