Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

LG FLATRON 17" L1770HQ - Biała plama u górny matrycy

31 Maj 2009 00:42 1920 4
  • Poziom 9  
    Witam, zakupiłem dziś monitor taki jak w temacie i mam pewne pytanie dotyczące plamy od góry matrycy idącej praktycznie przez calą szerokość monitora na dole dołączam zdjęcie jak to wygląda. Nie znam się zbytnio na tym dlatego postanowiłem zapytać czego to może być przyczyną i czy ew. da się to jakoś naprawić dodam że zauwazułem ten defek dopiero po paru godzinach pracy monitora.. tak jakby z czasem jak się nagrzewa robilo się to coraz bardziej widocznie z góry dziękuję za przeczytanie tematu i wszelką pomoc. pozdrawiam

LG FLATRON 17" L1770HQ - Biała plama u górny matrycy
  • Poziom 22  
    Wg mnie wada matrycy, może też efekt szybkiego utrwalania obrazu przez długotrwałe wyświetlanie tej samej zawartości...

Sprawdź czy po wyłączeniu monitora na noc efekt się zmniejsza...
  • Poziom 9  
    Tak monitor po wyłaczeniu na jakiś czas traci tę plame i zauwazylem tez cze podczas pracy ona co jakis czas zanika
  • Poziom 22  
    Czy nie jest tak że ta plama pokrywa się z fragmentem jakiegoś obrazu który wyświetlasz przez wiele godzin non stop?

IMO i tak monitor do reklamacji...
  • Poziom 9  
    Monitorek już jest dawno po gwarancji ma ponad 2 lata i to mnie martwi.. nie jest to aż tak uciążliwe ale nie chce by działo się coś dalej kupiłem go okazyjnie i dlatego postanowilem zapytać