Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

PSP Go- są zdjęcia nowej wersji PSP

Sobota 31 Maj 2009 10:54 3878 14
  • W sieci pojawiły się zdjęcia najnowszej przenośnej konsoli do gier firmy Sony - PSP Go. Nowy produkt ma mieć 16 GB pamięci typu Flash, wyświetlacz o przekątnej 3,8", interfejs Bluetooth oraz slot kart pamięci typu Sony Memory Stick Pro (MS Pro).

Oficjalna prezentacja nowego produktu ma odbyć się na targach E3 Expo 2009, które ruszają za dwa dni (2 czerwca).

Nieoficjalnie mówi się, że nowa przenośna konsola firmy Sony na sklepowych półkach pojawi się jesienią bieżącego roku. W dalszej części publikacji zamieszczamy zdjęcia nowej konsoli oraz film zawierający jej prezentację.

Żródło

• #3 31 Maj 2009 14:00
    Ficu
    Poziom 31  

Jak dla mnie - fake. Chociażby stary standard kart SONY oraz brak UMD.

• #5 31 Maj 2009 17:24
    mtaton
    Poziom 21  

Zgadza sie na stronie PSP Poland równiej jest zamieszczony Fiilm z wywiadem na temat nowej konsoli

• #6 31 Maj 2009 18:30
    markovip
    Poziom 34  

Jakiś miesiąc temu, kiedy to blondyneczka_83 zamieściła ten news, wszyscy ją zrównali z ziemią że to jakiś żart ;]

• #7 31 Maj 2009 19:24
    MasterMatan
    Poziom 21  

Jeżeni nawet nie fake to i tak (jak mniemam) sony pokaże swój przyszły produkt ale zostanie on wprowadzony tak jak PS3 do sprzedaży po kilku latach. Już teraz widać że jest to chwyt tonącego. Sony zauważa że na polu handheldów genialnie prosperujący produkt Nintendo sprzedaje się jak świeże bułeczki to PSP już teraz nie ma co szukać na rynku. "Nowe" psp jest już daleko w tyle ponieważ jego premiera jest z tyłu za rumunami względem nowego DSi więc Nintendo rulez a Sony niech się konsolami stacjonarnymi zajmie albo telewizorami. A co do blondyneczki to się w tedy działo XD. Normalnie pozdro poćwicz XD.

• #8 31 Maj 2009 21:00
    andrzej_obibok
    Poziom 12  

ten z posta blondyneczki bardzo sie różnił od tego z filmu na you tube. Aczy fake czy nie dowiemy sie za dwa dni.

• #9 01 Cze 2009 21:05
    sonyq
    Poziom 14  

jak dla mnie fake wątpię żeby nadali taki kiepski i nie funkcjonalny design swojej konsoli.

• #10 02 Cze 2009 10:53
    mkpl
    Poziom 37  

Jak tam miało by wyglądać nowe PSP to w zyciu nie kupie... Strasznie brzydkie i niefunkcjonalne...
    Mam stare PSP Fat i jestem z niego anjbardziej zadowolony aczkolwiek SONY znajdzie sposób aby uprzykrzyć życie posiadaczom starszych wersji np niekompatybilność gier.

Ps. Plastyk na obudowie coś pofałdowany miejscami jest...

Ps

• #11 02 Cze 2009 19:14
    michal.rogaczewski
    Poziom 28  

mkpl napisał:

Mam stare PSP Fat i jestem z niego anjbardziej zadowolony aczkolwiek SONY znajdzie sposób aby uprzykrzyć życie posiadaczom starszych wersji np niekompatybilność gier.

Homebrew rlz :] Coś się wymyśli na pewno nie zrobi się tego tak łatwo jak z psp 1000 ale będzie ok :) Sam jestem posiadaczem PSP Slim i nie narzekam, na pewno budowa jest lepsza od tego "códa" Zwykłe psp łatwo uszkodzić a to będzie mega łatwo uszkodzić coś mi się zdaje...

Co do UMD i jego braku, to Sony podobno ma z niego zrezygnować ponieważ okazał się niewypałem i na dodatek ciągnie dużo prądu.

• #12 02 Cze 2009 19:39
    mkpl
    Poziom 37  

Hmm UMD jak UMD z jednej strony dobre bo szybsze od karty pamięci choć faktycznie prądożerne ale zawsze można wymontować i zrobić batery mod ;)

• #13 03 Cze 2009 18:10
    andrzej_obibok
    Poziom 12  

no i już wiadomo - to nie fake Sony naprawde wyda nowa konsolkę przenośną :D

• #14 03 Cze 2009 19:20
    MasterMatan
    Poziom 21  

Co nie zmienia faktu że i tak Sony zrobiło to za późno i nie zmieniając bebechów swojej konsolki. Nintendo wypuściło DSi i to jest dopiero odświeżona wersja. Dodane kamerki (na zawiasie 0,3MPx i na klapie 3MPx) już są wykorzystywane przez ludzi piszących homebrewy jako (znany z PS2) EyeToye. Widziałem już programik wykorzystujący mikrofon DSi i kamerkę do rozmowy na Skype. DS/DSL/DSi po zainstalowaniu kilku programów staje się niemalże jak laptop (wiem bo sam używam DSL i w szkole używam go do pisania notatek i przeglądania netu pod WiFi tylko mi fani PSP nie wmawiajcie że przeglądanie netu używając D-pada i kilku przycisków jest miłe, brak qwerty to brak użyteczności). PSP jest tylko i wyłącznie jak dla mnie pomniejszoną wersją PS2 i niczym rewolucyjnym. Jeżeli PSP GO będzie po prostu nową obudową i niczym więcej to Sony zbankrutuje na handheldach i się przeżuci na robienie konsoli stacjonarnych. (żeby nie było produkty Sony są dla mnie ciekawym rozwiązaniem [choćby PSX którego posiadam] ale z deka za późno... o wiele wiele za późno za interakcją z grą za pomocą rozwiązań i konsolek Nintendo)
    Pozdrawiam

• #15 03 Cze 2009 19:31
    michal.rogaczewski
    Poziom 28  

mkpl napisał:
    Hmm UMD jak UMD z jednej strony dobre bo szybsze od karty pamięci choć faktycznie prądożerne ale zawsze można wymontować i zrobić batery mod ;)

Emm... mi tam gierki z karty ładują się szybciej niż z UMD (test na 2 PSP na firmware 5.00-m33 nr.1 jedzie z karty a drugi z UMD, ta sama gra. Różnica jest dość duża...)