Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Sub na Tonsil 20/40 w jakiej obudowie??

Raval86 31 May 2009 11:26 1095 11
    Raval86
    Level 10  
    Witam!

Chce zbudować suba pasywnego na głośniku tonsil 20/40 i chciałbym się dowiedzieć czy zagra on dobrze w obudowie band pass czy też może zabudować go standardowo? Jeśli ktoś już budował coś takiego na takim głośniku to proszę też o jakąś pomoc co do wymiarów...
    User removed account
    User removed account  
    User removed account
    User removed account  
    Shadowek
    Level 31  
    James695
    Rozbawiłeś mnie, "On w ogóle nie zagra, niezależnie od obudowy." kocham takie coś jak ludzie piszą, mogę się pośmiać... :D
    Dlaczego miał by nie zagrać? Przecież głośnik jest sprawny.

ech

Sprawa polega na tym że ten głośnik za szczególnie nie nadaje się na subwoofer, ale coś tam zawsze gra basem więc można go wykorzystać, dla tego głośnika wystarycz 20l closed.
    bp nie sprawdzi się na tym głośniku.
    User removed account
    User removed account  
    Raval86
    Level 10  
    Myślalem raczej o obudowie BR. Zdaje sobie sprawe, że nie jest on stworzony do suba ale narazie niczym innym nie dysponuje i więc chce go użyć. 20l do obudowy zamkniętej, a do BR??
    Shadowek
    Level 31  
    Ten głośnik w br nie gra, membrana lata jak szmata na wietrze, w ogóle się nie sprawdza, przeznaczenie tego głośnika to tylko i wyłącznie 20l closed.
    Raval86
    Level 10  
    Faktycznie może i masz racje bo oryginalne pudło od nich było zamknięte. Myślałem też nawet je sprzedać i wzamian za nie kupić tesle tych wymiarów tylko niestety bede musiał sporo dołożyć, a to nie jest moim priorytetem:/
    Raval86
    Level 10  
    Jak się pakuje całą kase w generalny remont mieszkania to tak;) A tak na serio to może rzeczywiście je wystawie na allegro razem z tonsilami 16/15, które mi leeeżąąą i leeeeżżąą
    Shadowek
    Level 31  
    No to akurat jak sprzedasz bedziesz miał na jakiegś stx'a albo tvm.