Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Które z dwóch 16cm wybrać pod wzmacniacz mac audio mpx 2000?

A_da_M 31 May 2009 17:26 1768 8
    A_da_M
    Level 10  
    Witam mam wzmacniacz
    mac audio mpx 2000 2x60W
    i chce nim zasilić przód i zastanawiam się między:
    Powerbass s-6c 70w rms
    i
    Crunch BMX-6.2C 100w rms

grały by te crunch pod tym wzmakiem czy jest on za słaby jednak??
    cursor
    Level 30  
    Z tych dwóch wybrałbym PB, może dlatego, że z crunchami nie miałem do czynienia.

Na allegro za niecałe 200zł można teraz dostać nowy zestaw VDO Dayton MPC1700. Myślę, że warto się nim zainteresować, normalna cena to ok. 500zł za ten zestaw.
    Sam kupiłem wyższą serię(hpc) ale z 13cm wooferem. Wczoraj rano przyszła paczka, muszę zrobić jakieś skrzyneczki i potestować je. Może zagrają jakoś w kickpanelach br :P
    przemas43
    Level 10  
    Również polecam PB s-6c , mam w oplu vectrze b przy wygłuszonych drzwiach i podpięte pod Axtona c500 i potrafią ładnie łupnąć.
    A_da_M
    Level 10  
    Więc chyba zecyduje się na pb, crunchami zainteresowałem się z tego powodu że mają je w sklepie który jest bardzo blisko mnie a pb brałbym z essy.
    Mam jeszcze takie techniczne pytanie otóż montowałbym je w cc w panelach z allegro, planuje je przykręcić do panela i przykleić za głośnik taką specjalną matę która przeznaczona jest właśnie za głośnik czy to wystarczy?
    pita1988
    Level 28  
    Zeby to ladnie zagrało wygłusz drzwi matami
    I zamontuj glosniki na dystansach MDF lub panelu
    A_da_M
    Level 10  
    Czy jakieś takie najzwyklejsze Boll za 4,5zł z allegro wystarczą?? bo szczerze przyznam że dotychczas za matami nie rozglądałem się w ogóle
    pita1988
    Level 28  
    Tania i wmiare dobra jest tasma dekarska :)
    A_da_M
    Level 10  
    aha, dobra coś sie pokombinuje, dzięki za wszystkie odpowiedzi, zamykam temat