Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Osprzęt kablowy
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Mercedes VITO cdi po wypadu i wymianie przesuwnych drzwi.

31 Maj 2009 23:56 2618 8
  • Poziom 18  
    Witam,
    mam problem dostałem dziś propozycję pomocy w naprawie alarmu, w sumie nie wiem czy to alarmu wina, ,
    Mercedes VITO cdi , po wypadku był celem osobóweczki mniejszej osobówka wbiła się w drzwi przesuwane na "kipe", po wymianie drzwi nie działa centralny na te właśnie drzwi i alarm się blokuje co to może być za problem , i jak można go rozwiązać , czy może spotkał się ktoś z panów fachowców z taką dolegliwością ?

czekam na każdą odpowiedź ...
    Dziękuję.

Mateusz
    revolt2(malpa)wp.pl
  • Osprzęt kablowy
  • Spec od Mercedesów
    Wypadałoby napisać, czy alarm i centralny są fabryczne, czy dołożone - nieprawdaż?? ;)
  • Osprzęt kablowy
  • Poziom 18  
    do auta centralny nie był dokładany, leczalarm tak firmy DEST Dog...
  • Poziom 9  
    Co rozumiesz przez "alarm blokuje się"? Instrukcja obsługi bezpilotowego alarmu DOG 30 MB VITO L. "Autoalarm załącza się za trzecim przyciśnięciem pilota. Po pierwszym i drugim przyciśnięciu syrena wydaje przeciągły dźwięk.Alarm nie załącza się, nie steruje central. zamka. Uszkodzony któryś z czujników otwarcia." Radzę sprawdzić krańcówkę drzwi przesuwnych i przewód do niej, czy nie przycięty do masy.
  • Poziom 18  
    no okey czyli stawiasz na siłownik albo elektrostyki tak ?
  • Spec od Mercedesów
    Trudno mi ocenić - link dotyczy normalnych napraw eksploatacyjnych - na pewno wiesz, że w aucie powypadkowym może się zdarzyć WSZYSTKO...
  • Użytkownik usunął konto  
  • Poziom 18  
    hm, czyli już sam nie wiem, co może być przyczyną ze drzwi sie nie ryglują po wymianie blach i po przełożeniu mechanizmu ? zbroii sie sam alarm ?