Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Panowie pomocy nie moge sobie poradzic z robalem

01 Cze 2009 19:53 1134 7
  • Poziom 9  
    Znalazłem chyba artykuł który opisuje moj problem
    http://di.com.pl/news/26343,0,Wstrzykuje_stronom_zlosliwy_kod_przez_FTP.html

Probowałem total comanderem i filezilla ale nic z tego siedzi mi w dokumencie index.html
    Małe mam pojecie o pisaniu stron ale udało mi sie stworzyć własną i siię
    zawirusowała jakimś robalem bo avast mi ja blokuje za kazdym otwieraniu
    strona się nazywa
    www.insttal.eu
    Można to jakoś wyżucić
    w razie czego siedze na gg 1017863
  • Spec od komputerów
    Usun:
    <script>eval( unescape( "%69%66%....5%3b" ));</script>
    oraz:
    <!-- ad --><script>window['eval'](String.fromCharCode(80-0-9,754-.......9-9));</script><!-- /ad -->
  • Poziom 9  
    Wielkie dzienx za pomoc ale powiedz jak to zrobić jak chce wejść w ten dokument to otwiera mi sie awast i nie mogę otworzyć
  • Spec od komputerów
    Wylacz avast, pobierz cala strone na dysk, usun skrypty, ktorych nie dodales sam i ponownie wgraj strone na serwer. Wczesniej upewnij sie, ze masz odrobaczony komputer, po wszystkim zmien haslo, ktorego uzywasz do logowania sie przez ftp.
  • Poziom 9  
    Jesteś wielki dzienx udało się robal wyrzucony a powiedz czemu mam takie baraki na głównej stronie skoro tylko wyrzuciłem tego robala
  • Spec od komputerów
    Nie wiem, to Twoja strona. Wyglada na to, ze ktos usunal zawartosc pliku index, zostawiajac tylko kawalek zawierajacy naglowek oraz baner, ktory sie wyswietla na gorze. Z tego co widze strona dalej jest zainfekowana.
  • Poziom 9  
    Witaj kolego powiem tak u mnie wchodzi ta strona wywaliłem ze strony robala ale gdzieś się jeszcze zaszył i nie mogę go znależć .
    Jeteś mi w stanie coś jeszcze pomóc
    Pozdr.
  • Spec od komputerów
    Juz nie ma sladu infekcji.