Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Jak odzyskać hasło do konta w outlooku

13 Maj 2004 08:35 5441 15
  • Poziom 12  
    Witam. Mam w komputerze 2 programy pocztowe outlook i mozilla. Chciałem jeden wywalic, ale niestety nie pamietam hasła do jednego konta. Konkretnie Mozilla ma hasła w pamięci i automatycznie wszystko sobie ściąga. Chciałem ją wywalić i zostawić outlooka, ale w nim nie miałem opcji zapamiętywania hasła i teraz lipa jedno konto będe miał nieczynne. Podpowiedzi do hasła tez nie umiem sobie przypomniec...
    Wydaje mi sie ze gdzieś w systemie, może w plikach mozilli to hasło jest i można je wydobyć. Jeżeli ktoś to potrafi to prosze o pomoc. System to win XP.
    Tomek
    Darmowe szkolenie: Ethernet w przemyśle dziś i jutro. Zarejestruj się za darmo.
  • Poziom 15  
    voytek_nobody nie wprowadzaj ludzi w błąd Revelation mam na swoim XP i działa bez zarzutu.
    Pozdrowienia
  • Poziom 12  
    SandBoy działa pod Xp, ale ja nie mam kropek, w miejscu hasla jest puste miejsce. Znalazłem hasło w rejestrze ale po przeliczeniu dalej poczta krzyczy, że mam złe hasło. Czyżbym musiał pożegnac sie z tym kontem?
    Tomek
    tak jest zapisane w rejestrze:
    8f a0 1b 62 00 a5 1f 4a a8 f7 96 61 d9 7f ea 73
  • Poziom 15  
    Czy to puste miejsce masz w Outlocku (narzędzia/konta/właściwości/serwery--> hasło)?
    jeśli tak to nie wiem czy uda Ci sie odzyskać z rejestru?
    Możliwe że coś sie pokopało w systemie.
  • Poziom 12  
    Tak, niestety. Rano jeszcze byloo ale odhaczyłem zapamietywanie hasła i już niema :? Cały czas z tym walczę, ale chyba w końcu dam spokój. Teraz nawet mozilla nie chce korzystać z tego konta ( odbiera wiadomości ale nie chce z niego wysyłać) pisze ze to ne jest mój adres. Z innego konta moge na to wysłać wiadomość, ale już odpowiedzieć z niego nie mogę. Paranoja
  • Poziom 24  
    Moja babcia kazywala jesc orzechy albo pic chyba olej rycynowy.
  • Poziom 15  
    Na drugi raz zastosuj sobie export dla każdego konta osobno i po problemie. Np. po przeinstalowaniu sysa robisz import i konto całe i z hasłem.
    Pozdrawiam
  • Poziom 12  
    Taaa orzechy mogłyby rozwiązać sprawę :wink: Tylko zastanawia mnie to że wiadomości z konta moge odbierać ale przy wysyłaniu już mam komunikat, że to nie moje konto.
  • Poziom 15  
    Tak to dziwne, że możesz odbierać pocztę, mimo że jak podałeś odhaczyłeś zapamiętanie hasła. Odhaczenie tego powoduje, że przy odbiorze poczty powinno wyskoczyć okienka do wpisania hasła.
    Wygląda na to, że masz pokopany system. Ja próbowałbym mimo wszystko exportu kont, bo być może uda się coś uratować po przeinstalowaniu sysa.
  • Poziom 24  
    Niech zgadne masz konto na wp. Oni wymagaja uwierzytelniania czy jak to sie tam nazywa. Trzeba zaznaczyc w opcjach serwer wymaga uwierzytelniania. A potem w ustawieniach wpisac nazwe konta i haslo. A chaslo sobie bedziesz musial przypomniec bo nie tak prosto odzyskac z xp haslo.
  • Poziom 12  
    Ja znalazłem hasło w rejestrze tylko onao nie działa. Uwierzytelnianie mam włączone. Wszystkei posty z konta moge ściągać ale nic nie moge z niego wysłać bo mam okienko że to nie moje konto. Chyba pożegnam sie z tym adresem. A może ktoś to przeliczyć?
    bo może ja jakiś błąd robię. Przez rok wszystko działało automatycznie i teraz za nic nie moge sobie przypomniec hasła.
    Tomek
  • Poziom 12  
    Ja znalazłem hasło w rejestrze tylko onao nie działa. Uwierzytelnianie mam włączone. Wszystkei posty z konta moge ściągać ale nic nie moge z niego wysłać bo mam okienko że to nie moje konto. Chyba pożegnam sie z tym adresem. A może ktoś to przeliczyć?
    bo może ja jakiś błąd robię. Przez rok wszystko działało automatycznie i teraz za nic nie moge sobie przypomniec hasła.
    Tomek
  • Poziom 15  
    podaj cały klucz z rejestru z tym "hasłem 8f a0 1b 62 00 a5 1f 4a a8 f7 96 61 d9 7f ea 73"
  • Poziom 12  
    diodzik napisał:
    podaj cały klucz z rejestru z tym "hasłem 8f a0 1b 62 00 a5 1f 4a a8 f7 96 61 d9 7f ea 73"

Tylko tyle mam. Ale i tak załozyłem inne konto, to jeszcze troche podziała, bo moilla go jeszcze pamięta.
    dzięki za pomoc
    Tomek