Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

usterka w poldku bardzo dziwna

13 Maj 2004 09:23 1071 7
  • Poziom 20  
    Ostatnio jechalem swoim poldkiem z bialej z przyczepka byl to drugi kurs z meblami w polowie drogi samochod dziwnie sie zachowywal na gle zaczal slabnac :cry: i na pitce obroty momentalnie spadly trzeba bylo na czworce jechac ale tylko jakas mala gorka byla to sie dusil a po odczepieniu przyczepki zaczal troche lepiej chodzic ale to juz nie to co wczesniej :( . A i jeszcze jedno gdy jechalismy to raz juz bylo dobrze potem znowu gorzej. POMOCY nie wiem co moze byc :o
  • Poziom 20  
    Tak moj poldek jest na gaz rocznik 1991 przejsciowka
  • Poziom 32  
    możliwe że filtr gazu brudny

• Poziom 27  
    A na benznce jak jezdzi????
  • Poziom 13  
    tak sie moze dziac jak silnik łapie cieple powietrze
    moze zepsul sie termostat w rurze dolotowej i bierze cieple powietrze znad wydechu?
    czasem sa takie objawy jak sie np długo stoi w korku i w komorze silnika robi sie b goraco - wtedy tez do silnika dochodzi gorace powietrze...
  • Użytkownik usunął konto  
  • Poziom 17  
    A na postoju sprawdzałeś czy parownik jest zimny?? jeśli tak to parownik do czyszczenia i najlepiej filterek z gazu tez wymienić.Ja miałem jeszcze taka przyczyne ze od gaznika przewód powrotny benzyny mi wypadł i sie dusił.Z tym lewym powietrzem też może być. Otwórz klape włącz silnik i jak bedziesz słyszał takie syczenie to bierze lewe powietrze.wymiana najlepeij wszystkich uszczelek pod gaznikiem.