Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Canon Pixma IP3000 brak reakcji

02 Cze 2009 13:21 2983 6
  • Poziom 2  
    Witam!!
    Nie wiem co zrobić z moja drukarką dwa razy udało mi sie ją włączyć ale nie chciała drukować migała na pomarańczowo i zielono ale nie wiem ile razy, a teraz stoi jak zaklęta i milczy.
    Jak podłączałam ja do prądu to mignie raz na pomarańczowo i cisza.

Proszę o poradę co mam zrobić?? - byłam u nas u fachowców to tylko stwierdzili -kupić nowa

Czekam na porady

Z góry wielkie dzięki
  • Poziom 32  
    Na początek wyjmij z niej głowicę - po wyjęciu wszystkich pojemników z atramentem podnieś dźwigienkę z lewej strony tego koszyka co w nim siedzą atramenty. Potem wyjmij to co jest w środku, czyli głowicę. Zamknij pokrywę drukarki i teraz spróbuj ją włączyć. Jak się włączy to masz spaloną głowicę.
  • Spec od drukarek
    Tylko jeśli głowica jest w pozycji spoczynkowej (zablokowana w stacji serwisowej), to bez zdejmowania obudowy nie da się jej wyjąć...
  • Poziom 32  
    Cyt. "byłam u nas u fachowców to tylko stwierdzili -kupić nowa" - bardzo tajemniczy ci fachowcy...
    "Fachowcy" nie powiedzieli co jest uszkodzone i dlatego naprawa jest nieopłacalna ? Bez sensu jest nasze dalsze gdybanie. Cudotwórców zdalnie naprawiający poserwisowy sprzęt tu nie ma.
  • Poziom 2  
    Ale oni wogóle jej nie widzieli tylko na słowo "naprawa" -kupić nową

Dodano po 2 [minuty]:

Głowiczkę wyjęłam ale włączyć się nadal nie da
  • Poziom 2  
    Czy ktoś wie jakie napięcie musi być na zasilaczu ??

• Poziom 34  
    Mam zasilacz używany za 50 zł. Canon nie podaje w sm napięć na zasilaczach, oprócz tych co są na obudowie.