Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

kontroler kierownica Technology version 3.1 niedziała

02 Cze 2009 18:42 1132 4
  • Poziom 14  
    Witam. Mam problem z kierownicą (kontroler). Gdy podłączam ja do portu USB nie wykrywa jej i wyskakuje komunikat ze urządzenie ma awarie, ale gdy przy wkładaniu poruszam w wejściu to wykryje ja. Działają wszystkie przyciski oprócz pedałów. To znaczy gdy na cisnę pedał traci łączność i nigdzie jej nie wykrywa ale kontrolka dalej świeci ze jest podłączona. Co może być przyczyna? Dodam ze kierownica wcześniej nie sprawiała żadnych problemów. Byłbym wdzięczny za pomoc w mojej sprawie
    Pozdrawiam i przepraszam za zabrany czas
  • Admin grupy komputery
    Gdy poruszasz w jakim wejściu ? (opisz to dokładniej)
    Podłączasz ją do komputera ale czy sprawdzałeś wszystkie jego wejścia ? Inne urządzenia USB działają poprawnie?
  • Poziom 14  
    włączam ja do wejścia USB i gdy poruszam po chwili ja wczyta kierownica jest sprawdzona wejście również podłączam pendrav`a i bez żadnego ruszania w gnieździe działa i zaraz go wykrywa
  • Admin grupy komputery
    Prawdopodobnie uszkodzona wtyczka USB lub kabel tuż przy niej - sprawdź to miernikiem .
  • Poziom 14  
    ale odinstalowalem sterowniki i wszystko hula dziala jak trzeba ale nie wykrywa jej w grze w kontrolerze jest i wszystkie przyciki sa sprawne