Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Becker Traffic Pro High Speed model 782X jak skalibrować

Rado$law 03 Cze 2009 10:15 5153 0
  • #1 03 Cze 2009 10:15
    Rado$law
    Poziom 9  

Wczoraj kupiłem autko od niemca wraz z nawigacją beckera, nie mam pewności jaki to dokłdanie model ponieważ w instrukcji i dołączonych papierach nie jest to napisane (może nie mam wszystkich papierów)

Problem polega na tym że oryginalnie była zainstalowana mapa:

becker traffic pro high speed 2.01

znalazłem na necie wersję :

Becker Traffic Pro High Speed/DTM 5.0

Po włożeniu płyty zrobiła się aktualizacja, poczym wybrałem polski język i pojawiło się menu ze zdjęć:

Becker Traffic Pro High Speed model 782X jak skalibrować

I tutaj czasem przeskoczy wartość "gyro" na minusową lub plusową. Radio zostawiłem na 30 min, nic się nie zmieniło. Powiem tylko że auto jest bez tablic i ubezpieczenia, nie mogę sprawdzić jak nawigacja zachowuje się na trasie. Mam pytanie czy te menu to jakaś kalibracja? czy są szanse ze radio będzie działać na tej mapie? I jak poznać który dokładnie mam model radia (bez wyciągania)

Może ktoś szuka takiego radia bo na pewno będę je wymieniał na radio z mp3, te zaś pójdzie w niskiej cenie na allegro.

Pozdrawiam i dziękuje za odpowiedzi

Dodano po 44 [minuty]:

Problem sam się rozwiązał, wystarczyło troszkę pojezdzić i nawigacja się skalibrowała. Powiem szczeże że to co zobaczyłem po skalibrowaniu to jeżeli chodzi o poleską można nazwać totalną porażką. Nie wiem czy ja nie umiem się obsługiwać czy ta mapa nie ma miasta lubań (30 tys mieszkańców) w swojej bazie, nie wiem ale po zapoznaniu z radiem dochodzę do wniosku że mapa ma z 10-20 polskich miejscowości. Może ja mam za starą mapę ver:

Becker Traffic Pro High Speed/DTM 5.0

Ale tą wersję odradzam, totalna kaszana. Jedyny plus tej mapy to polskie napisy i głosy.

pozdrawiam

0 0
  Szukaj w 5mln produktów