Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Schemat i regulacja instalacji elpigaz elisa

03 Jun 2009 15:38 16202 9
    User removed account
    User removed account  
    ElpigazN
    VIP Meritorious for electroda.pl
    Quote:
    Witam poszukuje instrukcji montażu i programowania instalacji Elisa.
    Mam nadzieję ze taka instrukcja istnieje i znajdzie się ktoś kto mi ją udostępni.

Schemat podłączenia i bardzo krótkie i lakoniczne programowanie.

Jeżeli masz problem z poprawnym wyregulowaniem to na tym forum znajdziesz odpowiedzi na swoje problemy: :D
    User removed account
    User removed account  
    User removed account
    User removed account  
    cucek
    Level 11  
    Kolego ElpigazN wyjaśnij jak wygląda aprawa z sonda lambda w tej centralce. Zakład montażu jej mi nie podłaczył zrobiłem to sobie sam zeby mi pokazywał jej prawidłowe wskazanie w programie. W schematach które udostepniłeś jest wyraźnie wskazane aby jej nie podłaczać. Czemu? Czy ma byc podłączona czy nie? teraz mam podłączona abym widział jej wskazania.
    Druga sprawa czym się kierować przy regulacji tej centralki? jakie wskazania sa oznaką prawidłowo wyregulowanej instalacji?

A kolejna sprawa u mnie po przekręceniu kluczyka nie zapalaja się diody na przełączniku, włącają się dopiero po odpaleniu silnika, w związku z tym nie mam mozliwości awaryjnego odpalenia auta np. w przypadku awarii pompy paliwa. Czy takie podłaczenie jest prawidłowe czy mi coś gazole sknocili?

Czy możesz udostępnić więcej materiałów dotyczących stelli oprócz tych które są w twojej paczce? Czy może oprócz nich nie ma nic ciekawego?
    fajnie że ten temat się rozwinął bo pewnie wielu użytkowników z niego skorzysta
    User removed account
    User removed account  
    cucek
    Level 11  
    [quote="ElpigazN"]
    cucek wrote:
    gazole sknocili?

Jaki masz dokladnie przelacznik bo bylo kilka rodzajow.

Schemat i regulacja instalacji elpigaz elisa
    przełącznik mam taki jak na zdjęciu. i tak jak pisałem diody na nim zapalaja się dopiero po odpaleniu silnika a nie po przekręceniu kluczyka, czy tak ma być? Czy gazole coś sknocili? Mozna jakoś regulować te wskazania ilości gazu u mnie praktycznie jak pali się już tylko jedna zielolna to mam jeszcze ponad pół zbiornika gazu a na logikę ze wskazania powinnoo byc go około 20%

A i jeszcze jedna ważna sprawa co oznacza parametr "POZIOM" pod wskazaniem sondy lambda?
    cucek
    Level 11  
    Czym różni się reduktor Cisn.S&E od Cisn.E(HD)?

co określa wskazanie "POZIOM" pod wskazaniem lambdy w zakładce 1 konfiguracji?
    User removed account
    User removed account