Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

opel signum 2003 inspekcja olejowa

saly 04 Jun 2009 06:26 10152 7
    saly
    Level 32  
    Witam czy można skasować inspekcję olejową z poziomu użytkownika, czyli bez podłączenia do kompa w tym aucie.
    Drugi pytanie kontrolka (O) od zużycia okładzin klocków czy w tym aucie rozwiązane to jest normalnie jak dawniej poprzez kabelek dotykający tarczy. Auto po wymianie klocków, klocki bez żadnych czujników i pali sie lampka zużycia okładzin, płyn hamulcowy ok.
  • Helpful post
    coyotus
    Level 14  
    jakby kolega mial troche checi i poszukal to by znalazl jak skasowac inspekcje:
    Link
  • Helpful post
    alum07
    Level 14  
    dzień dobry
    Na tablicy przyrządów musi być wyświetlany licznik okresowy.
    Wyłączyć zapłon.
    Wcisnąć i przytrzymać przycisk <A>.
    Włączyć zapłon.
    Przycisk <A> nacisnąć i przytrzymać, aż wyświetlacz terminów przeglądów wskaże
    prawidłowy termin przeglądu i napis "INSP" będzie migał przez 2 sek.
    Prtzytrzymac przycisk <A>, aż w polu wyświetlacza pojawi sie "----".
    Puścić przycisk <A>.
    Wyłączyć zapłon.
    przycisk prawy dolny róg tablicy(tak przynajmniej mam pokazane
    saly
    Level 32  
    Fakt szukałem ale tylko na elektrodzie, dzięki za link fajnej strony nie znałem jej.
    saly
    Level 32  
    Dopiero wczoraj zobaczyłem że to nie chodzi chyba o inspekcje olejową.
    Lampka (O) gaśnie, ale taki sam symbol zapala się na wyświetlaczu pod obrotomierzem, oraz oliwiarka przekreślona kluczem. Więc to jakaś awaria a nie inspekcja. Co znaczy ten symbol oliwiarki z kluczem i symbol hamulca na wyświetlaczu pod obotomierzem, lampka hamulca gaśnie. Lampka oliwiarki (smarowania) też gaśnie.
    alum07
    Level 14  
    switch ingition off
    ensure instrument panel displays trip recorder redading
    press and hold button A(przycisk pod obotomierzem)
    switch ingition on
    keep button A depressed for at least 10 second until the service interval indicator shows the appropriate service interval and the message "InSP"displays 2 seconds
    keep button A depressed until"---"apperas in the display
    release button A
    switch ingition off(niestety nie mam innej wersji)a dotyczy symbolu oliwiarki przełamanej kluczem
    coyotus
    Level 14  
    saly wrote:
    Dopiero wczoraj zobaczyłem że to nie chodzi chyba o inspekcje olejową.
    Lampka (O) gaśnie, ale taki sam symbol zapala się na wyświetlaczu pod obrotomierzem, oraz oliwiarka przekreślona kluczem. Więc to jakaś awaria a nie inspekcja. Co znaczy ten symbol oliwiarki z kluczem i symbol hamulca na wyświetlaczu pod obotomierzem, lampka hamulca gaśnie. Lampka oliwiarki (smarowania) też gaśnie.

najlepiej podjedz do kogos kto ma fejsa i ci podlaczy pod kompa samochod, wtedy powinno pokazac co "go boli"
    Andy03/12
    Level 1  
    Jak skasować inspekcje w oplu signum 1,9ctdi, 2005r?