Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Relpol przekaźniki
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Oświetlenie kabiny golf 4

04 Cze 2009 16:31 5134 4
  • Poziom 14  
    W kupionym golfie 4 1999r nie świeci oświetlenie kabiny gdy otworzy się drzwi kierowcy , otwierając drzwi pasażera świeci wszystko łącznie z kontrolka w drzwiach kierowcy .W zamku końcówka jest sprawna ,podejrzewam ze może być zamontowany przekaźnik zwłoczny do ściemniacza oświetlenia ,lecz nie wiem gdzie go szukać .Proszę o rade
  • Relpol przekaźniki
  • Poziom 35  
    jeśli nie zapala się oświetlenie wewnętrzne i dodatkowo lampka ostrzegawcza u dołu drzwi kierowcy się nie zapala ani nie działa buzer informujący o niezgaszonych światłach to winy szukaj w krańcówce zamka czyli zewnętrznym jego mikrostyku - jeśli mikrostyk jest sprawny (co obstawiam) to pewnie wyrobiła się bieżnia mimośrodu w zamku, który steruje włączaniem/wyłączaniem mikrostyku - wszystko jest do zrobienia - można wtedy zastosować podkładkę ze sprężystej blaszki pomiędzy bieżnię mimośrodu a mikrkostyk.
  • Relpol przekaźniki
  • Poziom 14  
    Witam,dziękuję za szybką odpowiedz lecz ja tą krańcówkę, już mostkowałem żeby ją pominąć i nadal nie świeci ,więc to raczej nie to.
  • VIP Zasłużony dla elektroda
    To zobacz ciągłość przewodu od krańcówki/zamka/ aż do modułu komfortu. Nie odpowiedziałeś czy działa dolna lampka drzwi i buzer. Wydaje mi się że nie tą krańcówkę mostkowałeś. W zamku są trzy.
  • Poziom 14  
    Buzer nie działa a lampka w drzwiach kierowcy działa dopiero po otwarciu drzwi pasażera