Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Touran 2003 nawigacja. Oryginalna nawigacja.

04 Cze 2009 23:01 4508 8
  • Poziom 16  
    Czy jest możliwość zamontowania w tym modelu oryginalnej nawigacji do Tourana.Jeśli tak to co potrzeba oprócz nawi oczywiście.
  • Poziom 32  
    RNS 300, RNS 500, MFD2 CD albo MFD2 DVD. Nie wiem co masz teraz za radio, ale jak org w DIN2 to bez problemu montujesz. Dochodzi Ci tylko Antena GPS którą mozesz zainstalowac gdzies pod deska rodzielcza, no i zmiana kodowania ECU chyba bedzie konieczna. Mozesz tez wymienic zegary na takie które mają pełny FIS , manetke do MFA, ale nie koniecznie.
  • Poziom 11  
    Czesiek,
    jesli potrzebujesz to mam nowke MFD2 + antena.

pisz na priv.
  • Poziom 2  
    witam.

dzis wracalem z wakacji i navi cały czas wyznaczalo trasę ale niepokazywalo ze na tej trasie jadę i była tylko strzalka z napisem OFF ROAD gdy dojechalem do torunia i wyznaczylem trasę do pułtuska znowu dzialo się to samo. Próbowalem chłodzić płytę, wyłączać i włączać navi ale dalej bez skutku i gdy dojechalem do celu to tak jakby GPS odczytywał mi zły punkt mojego położenia gdyż byłem w pułtusku to na mapie była strzalka że jestem w pułtusku a droga zaczynała się z okolic Olsztyna i mialem jeszcze 191 km drogi gdyż bylem juz pod domem :(
    Czy nie zepsuła mi się może antena od GPS czy MFD2 ?
    Płyta jest w miarę nieporysowana
  • Poziom 11  
    Siema,
    czy na zakladce INFO w "ustawieniach polozenia" (ortungsenzeige) tam gdzie jest kompas pokazuje ci"
    - dlugosc i szerokosc geograficzna,
    - wysokosc,
    - kierunek ustawienia wzgledem polnocy?

Moze byc antena skopana, ale to jeszcze nie na 100%.

pzdr
  • Poziom 2  
    juz dziala dzis wsiadlem do tourana i wyznaczylem trasę i wszystko bylo ok ;)

toaj,
    tak pokazywalo mi wszystko tylko ze jechalem tak mniej wiecej na wschód a pokazywalo mi ze jade na połnocny wschód

Dodano po 1 [minuty]:

a mam mapę V5 mozliwe ze drogi mogą być niezaktualizowane ?
  • Poziom 32  
    V5 do MFD2 DVD jest z 2008/2009, teraz jest V6 i ma baardzo duzo zmian
  • Poziom 2  
    Witam kolegów.
    Czy macie może jakiś link skąd można zassać v6 lub v7?