Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Telefunken chassis 618A ,wejscie w tryb serwisowy

14 Maj 2004 17:23 1359 9
  • Poziom 16  
    witam
    mam problem,generalnie to wiem jak wejsc w tryb serwisowy ,ale zablokowalem ta mozliwosc przez nieopatrzne wylaczenie odbiornika wylacznikiem sieciowym(prawidlowy sposob wyjscia- poprzez wylaczenie na czuwanie).Podejrzewam ze wlaczylem jakas blokade.Nigdzie nie ma w dostepnej mi literaturze sposobu rozwiazania problemu.Moze ktos z forumowiczow wie cos na ten temat?

pozdrawiam, Andrzej
  • Poziom 16  
    Kolego DiZMar , to dokladnie dwie kartki z Serwisu Elektroniki ,ktory notabene kupuje od 1 go numeru.Niepotrzebnie stracilem 10 punktow.Przeczytaj moj post dokladnie w czym problem

>wiem jak wejsc w tryb serwisowy ,ale zablokowalem ta mozliwosc przez nieopatrzne wylaczenie odbiornika wylacznikiem sieciowym(prawidlowy sposob wyjscia- poprzez wylaczenie na czuwanie).Podejrzewam ze wlaczylem jakas blokade.Nigdzie nie ma w dostepnej mi literaturze sposobu rozwiazania problemu.<

w SE nie ma nic na ten temat
  • Poziom 43  
    Przepraszam! :!: !
    Punkty zwróciłem, bo rzeczywiście nie dokładnie czytałem. Radzę załadować wsad pamięci tylko, ze nie mogę pomóc bo takowego nie posiadam.
    Podaj model to może znajdę wsad po typie TV
  • Specjalista od sprzętów RTV
    Spróbuj wyjąć procesor z podstawki i włóż go w przewodzącą gąbkę.Może to pomorze.
  • Poziom 16  
    DiZMar napisał:
    Przepraszam! :!: !
    Punkty zwróciłem, bo rzeczywiście nie dokładnie czytałem. Radzę załadować wsad pamięci tylko, ze nie mogę pomóc bo takowego nie posiadam.
    Podaj model to może znajdę wsad po typie TV

W Telefunkenach chassis 618A (superplanar) stosuje sie procesory serii HD (numeru nie pamietam ,bo jestem juz w domu) jak i serii CUC, ze zintegrowanym EPROMem ,tak ze przeprogramowanie jest raczej niemozliwe.To bedzie według mnie jakas klawiszologia .

ps nic sie w sumie nie stalo ,pomylki nie zdarzaja sie tylko tym co nic nie robią
    pozdrawiam ,Andrzej
  • Poziom 12  
    Pisze kolega z Bialorusi dlatego pszepraszam za nie dobry Polski.
    W tym processorze nie ma energoniezaleznej pamieci.Sproboj dlatego
    odlaczyc baterje od processora.Musi nastapic reset calej pamieci.Pozniej
    wystawisz wszystko od zera.
  • Poziom 16  
    witam,
    całkiem dobry ten polski.
    Jutro rano sprobuje i dam znac,a myslalem,ze da sie zrobic bez odkrecania pokrywy :(

pozdrawiam
  • Poziom 16  
    witam,
    całkiem dobry ten polski.
    Jutro rano sprobuje i dam znac,a myslalem,ze da sie zrobic bez odkrecania pokrywy :(

pozdrawiam
  • Poziom 31  
    witam
    a ja bym dluzej przytrzymal przycisk na pilocie
    St-by