Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

fiat BRAVO 98r JTD 100KM - problem ze kontrolką świec

pompek84 06 Cze 2009 21:52 1918 4
  • #1 06 Cze 2009 21:52
    pompek84
    Poziom 11  

:idea:
    Witam! Od pewnego czasu mam problem z samochodem, mianowicie: kontrolka od swiec gasnie dopieru przy drugim odpaleniu silnika nawet jesli jakis czas odczekam. Czasami gaśnie, a czasami nie - nie jest to reguła ...
    W golfie III TD swego czasu mialem problem, bo mi gasł w losowych momentach i była to wina przekaźnika. Sądze, ze i tu może być podobna sytuacja lecz pytam, ponieważ ktoś mógł już spodkać się z takim problemem - a z fiatami jeszcze niemiałem przyjemności :) . Będe wdzieczny za jakieś sugestie i podpowiedzie.
    POzdrawiam Rafał

0 4
  • #2 07 Cze 2009 02:16
    Anonymous
    Użytkownik usunął konto  
  • #3 07 Cze 2009 07:46
    Sztomel
    Poziom 34  

jeśli kontrolka nie gaśnie to moje fusy wróżą, że trzeba sprawdzić kabelek lub wtyczkę od czujnika temperatury płynu chłodzącego bo pewnie gdzieś nie styka.

0
  • #4 07 Cze 2009 14:16
    pompek84
    Poziom 11  

Interesujące metody niektórzy stosują :)

Wiec, nikt niemiał podobnego problemu?
    Czy może niebardzo jasno napisałem ocóż chodzi.
    bo nie bardzo rozumi aluzji kolegi mechanika:( czy poprostu nieudziela sie takich porad, bo będą straty w interesie.
    Pozdrawiam i prosze o sensowną odpowiedx.

0
  • #5 14 Lip 2010 10:59
    Dugii83
    Poziom 2  

Witam:) Ja posiadam Bravo 1.9 Jtd 105 KM. mam taki problem a mianowicie nie zaswieca mi sie wcale kontrolka od swiec. Sprawdzony byl uklad caly na dodatek wymienilem ten sterownik od swiec i nic, choc czasem jak mu cos odbije to sie zaswieca kontrolka pomocy!!

0